Сезон цвітіння сакур у Львові триває - Блог про Львів

Сезон цвітіння сакур у Львові триває

Сакури у Львові

Незважаючи на примхи погоди, адже на вулиці то літо, то зима, то знову весна сезон цвітіння сакур в Україні й у Львові, в тому числі триває.

Це колись у місті Лева місця, де ростуть сакури можна було перерахувати на одній руці. Часи змінилися й тепер це справжній квест. Пригадуєте свого часу була така гра «знайди покемона». Так ось ситуація з сакурами якраз нагадує щось подібне.

Де лише вони не цвітуть. Вчора вирішив прогулятися містом і пошукати якраз сакури.

Де їх можна зустріти?

1. Вулиця Пекарська

Відреконструйована вулиця славиться не лише велосипедними доріжками, а й деревами сакур. Ближче до Личаківського кладовища вони ростуть прямо біля узбіччя.

Також читайте:   20 березня у Львові можна буде побачити сонячне затемнення

Сакура на Пекарській

2. Територія Львівського національного ветеринарного університету ветеринарної медицини та біотехнологій

Саме на території цього навчального закладу неподалік дитячого майданчика своєю красою радують декілька дерев якраз сакури. Знайти їх не так то важко. Головне – бажання.

Ветеринарний університет

Сакури у Львові


3. Вулиця Шота Руставелі

Думаю цю локацію багато хто знає про що і свідчить велика кількість людей. Хочете побачити не лише прекрасні дерева й гарних дівчат, то вам сюди.

Сакури на Шота Руставелі

Фото сакур

4. Вхід до парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького

Не так їх там багато цих сакур, але все ж і там, як кажуть, нею пахне.

Вхід до парку культури та відпочинку

А ви вже знайшли свою сакуру? Якщо ні, то виходьте гуляти і приєднюйтеся до неймовірного квесту.

Автор статті: Vorobus.



Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*