
Насиченими для «пекарів» видалися останні футзальні дні. Не встигли «червоно-білі» зіграти перший тур у чемпіонаті під егідою ОАКЛ (перемога над «Легіоном» — авт.), як вже сьогодні на нашу команду очікує чергове випробування.
На штучному майданчику «Динамо» підопічні Сергія Тригубця поміряються силами з «Galician Lions». Поєдинок відбудеться у рамках міжсезонного «Кубка Галицьких Левів» (організатор — Асоціація футзалу міста Львова).
Представляємо суперника
ФК «Galician Lions»
Клуб було засновано відносно нещодавно — у 2025 році.
Президент — Панчишин Арсен
Тренер — Радевич Віталій
Капітан — Дзюма Остап
Кольори — темно-сині
Досягнення:
переможець Другої ліги міста Львова (Асоціація футзалу Львова, сезон 2025/2026);
переможець «AFL Debut Cup» (Асоціація футзалу Львівщини, 2026).
До очного протистояння суперники підходять із різним багажем очок.
ФК «Енергія хліба» після трьох зіграних матчів, маючи 5 очок в активі, ділить 1–2 місця у турнірній таблиці разом із ФК «Рух Збірна». У майбутнього суперника — 4 очки, щоправда «леви» провели на один матч менше.
Між собою офіційних поєдинків команди раніше не проводили. Проте не так давно відбулася товариська гра, яка завершилася бойовою нічиєю — 4:4.
За «пекарів» тоді відзначилися: Близнюк, Яблонський, Стефанків, Люблінський.
Як завершиться перший офіційний поєдинок між «Енергією хліба» та «Galician Lions» — дізнаємося вже незабаром. Старт гри заплановано на 19:30.
В інших матчах заключного ігрового дня також зіграють:
20:20 «ГАЗМЕРЕЖІ Львівська філія» — ФК «Рух Збірна»
21:10 «Galician Lions» — «CHABA»

28.04.2026 р.
Написати коментар