Про Львів

Львів

Якщо Ви хочете відчути неповторні відчуття, маєте неодмінно побувати у Львові. Побувавши тут, Ви зрозумієте, що це те місто, в яке Ви готові закохатися. Львів запам’ятовується високими пагорбами, що обступають його центр, вузенькими вуличками, різноманітними пам’ятками архітектури, привітними людьми.

Небагато міст можна порівняти з музеями просто неба. Саме до них належить Львів, у чудових архітектурних ансамблях і пам’ятках якого втілена складна історична доля, пов’язана з багатовіковою боротьбою українського народу проти чужоземних пригноблювачів, відображений розвиток архітектури від древньоруських і готичних будівель XII-XIV століття, творів модерну й конструктивізму перших десятиліть XX століття до сучасних споруд. Сам план міста з вулицями, що радіально розходяться від середньовічного ядра, характерний для поселень, які складалися століттями.

Особливість архітектурної спадщини міста – багатонаціональний характер, історично зумовлений важливим значенням середньовічного Львова в міжнародній торгівлі. Поряд з корінним українським населенням тут жили й трудилися вірменські купці та ремісники, німці, поляки, євреї, працювали італійські майстри-будівничі тощо.

Львів виник як невелике місто-фортеця Галицько-Волинського князівства, а виріс у значний економічний та культурний центр, шо справив великий вплив на розвиток архітектури довколишнього регіону.

Місто засноване у 1256 р. галицько-волинським князем Данилом Романовичом і назване на честь його сина Лева. Але археологи засвідчують, що поселення на місці сучасного Львова (в районі площі Старий Ринок, на території Онуфріївського монастиря, костьолу Яна Хрестителя, а також вул. Вірменської) існувало ще в XII ст., принаймі за 100 років до літописної дати.

Львів – освітній та культурний центр Заходу України. У ньому багато музеїв, картинних галерей, театральних та музичних труп, кінотеатрів,театрів.

Місто відзначається високим рівнем освіти. У Львові знаходиться один із найстаріших у Центральній Європі та перший заснований в Україні університет імені Івана Франка.

Кожен хто побуає у Львові повинен обов’язково побувати на Високому замку, у Стрийському парку, у церквах Львова, на площі Ринок, Шевченківському гаю тощо.

Львів відомий Данилом Галицьким, Іваном Підковою, Максимом Кривоносом, Богданом Хмельницьким, Іваном Франком, Степаном Бандерою та іншими.

Львів – це не просто саме місто, а це і його околиці. Насамперед варто побувати в Карпатах, замках Львівщини, курортних містах, таких як Трускавець, Східниця, Шкло тощо.

На вулицях нашого міста звичним є зустріти людей з усіх країн світу і кожен, якою мовою не говорить, знаходить тут своє місце під сонцем.

Отож, приїздіть у Львів і не пожалкуєте!!!

коментарів - 26 може ще щось напишете?

 1. Bankiduki 22.09.2009 пише:

  ехх львів це дійсно чудове місто. Львів – Культурна столиця України !

  • Vorobus 22.09.2009 пише:

   А які тут хороші люди!!!!

   • _xXFlashXx_ 29.03.2017 пише:

    ахахаха не очень “хороши” ниже полистай

  • Артур 01.12.2015 пише:

   Львів найгарніше місто тут всі люди добрі!!!!

 2. Ксю 25.09.2009 пише:

  так….люди дійсно хороші…мирні 🙂

 3. Архіваріус 08.01.2010 пише:

  Один Воробус чого вартий. Вірний син свого краю.

 4. russo turisto 09.03.2010 пише:

  Плывет над городом луна
  И милый город серебрит она.
  И Львов становится еще родней,
  Под шелест стрийских тополей.

 5. made in heaven 25.12.2010 пише:

  Влюбилась во Львов с первого взгляда! Потрясающий город с такими же людими, архитектурой и вообще…как можно не любить Львов?!!
  Трускавец – отличный курорт, надеюсь скоро приеду еще!

 6. yuri 23.01.2011 пише:

  Львов стал жлобским городом, где всем все “до ср***ки”. Цены везде поднялись. Люди замкнулись в себе и своих проблемах… Может, я чего не понимаю? Буду рад услышать противоположные мнения… Даже думал переезжать во Львов. Сейчас уже не уверен.

 7. Архіваріус 23.01.2011 пише:

  yuri пише: Львов стал жлобским городом, где всем все “до ср***ки”. Цены везде поднялись. Люди замкнулись в себе и своих проблемах… Может, я чего не понимаю? Буду рад услышать противоположные мнения… Даже думал переезжать во Львов. Сейчас уже не уверен.

  Слухай смерд, що ти можеш знати про Львів. Я не знаю в якій ти ямі сидиш, але у Львові тобі робити нічого. Єзжай до колибелі, себто до Москви, там тобі буде все до душі. 😀

 8. zars 23.01.2011 пише:

  Архіваріус пише: yuri пише: Львов стал жлобским городом, где всем все “до ср***ки”. Цены везде поднялись. Люди замкнулись в себе и своих проблемах… Может, я чего не понимаю? Буду рад услышать противоположные мнения… Даже думал переезжать во Львов. Сейчас уже не уверен.
  Слухай смерд, що ти можеш знати про Львів. Я не знаю в якій ти ямі сидиш, але у Львові тобі робити нічого. Єзжай до колибелі, себто до Москви, там тобі буде все до душі.

  Архіваріус, чого на пацана наїхав! Він у чомусь правий, зліші ми всі стали, а галичани завжди були хитрими і самовпевненими. Але за будь-яких обставин гостей приймати вміли…, а недругів постійно знищували. Такщо, yuri, ти приїжджай, а ми тут оприділимося, що з тобою робити.

 9. Stakeholder 23.01.2011 пише:

  Ну на особистості переходити не варто, але і yuri пише провокаторським тоном подаючи своє суб’єктивне враження як аксіому і застосовуючи її до всього міста і всіх його жителів. Думаю що кожному великому місту властивий широкий контингент людей яким усе до сраки, але якщо дивитись у всеукраїнському масштабі то у Львові він найменший. І порадив би також всім львів’янам і галичанам взагалі, старатися триматися вищe від рівня провокаційних закидів у їхній бік.

 10. zars 23.01.2011 пише:

  Повністю згідний! І хто до нас із пляшкою прийде, з тим ми її і вип*ємо.

 11. Архіваріус 23.01.2011 пише:

  Stakeholder пише: І порадив би також всім львів’янам і галичанам взагалі, старатися триматися вищe від рівня провокаційних закидів у їхній бік.

  До провокаторів завжди застосовували додаткові засоби впливу, і до речі, цілком правильні. А відносно рівня, то галичани завжди були на висоті. 😀

 12. VikiMouse 23.01.2011 пише:

  а я просто закохана в Львів,колись думала що ніколи рідний Франківськ непоміняю,а зарас я дуже хочу жити в цьому надзвичайно красивому місті )

  p.s.
  Франківськ також дуже красиве місто яке я буду завжди любити.

 13. russo turisto 23.01.2011 пише:

  zars пише: Повністю згідний! І хто до нас із пляшкою прийде, з тим ми її і вип*ємо.

  А что пить будем? Столичная устраивает? Ну а на закусь думаю кусок сала згодится.

 14. zars 23.01.2011 пише:

  russo turisto пише: zars пише: Повністю згідний! І хто до нас із пляшкою прийде, з тим ми її і вип*ємо.
  А что пить будем? Столичная устраивает? Ну а на закусь думаю кусок сала згодится.

  Та бажано щось пристойне попити, але як маєш добру самогоночку, то ї її втопчем під смачне українське сальце, кримську синю цібульку з галицькою сільською ковбаскою. …А ще якби приєдналась Лана до філіжанки кави…, то ми б і її втоптали.

 15. zars 23.01.2011 пише:

  VikiMouse пише: а я просто закохана в Львів,колись думала що ніколи рідний Франківськ непоміняю,а зарас я дуже хочу жити в цьому надзвичайно красивому місті )
  p.s.
  Франківськ також дуже красиве місто яке я буду завжди любити.

  Знаю, знаю! Станіславські мишенятка дужє симпатичні…

 16. Ярек 15.02.2011 пише:

  yuri,

  Хлопе! Як тобі шось не подобається ну то є альтернатива: наприклад Магадан. Чим погано?

 17. russo turisto 15.02.2011 пише:

  Ярек пише: yuri,
  Хлопе! Як тобі шось не подобається ну то є альтернатива: наприклад Магадан. Чим погано?

  На материк, на материк!
  На Магадан, на Магадан.
  Ушел последний караван. :mrgreen:

 18. yuri 14.03.2011 пише:

  Ярек, Архіваріус,

  Вже подобається… Тільки те, що в межах Старого міста.

 19. asdfg 04.06.2011 пише:

  Yuri, Не переезжать ни в коем случае! Во Львов действительно за последние пять лет, на постояное место жительства переехало слишком много русскоязычных жлобов. Из-за них Львов становится уже не тот. Не такой приветливый, озлобленный. Все меньше интелигентных жителей становится в городе. Слишком много с Восточной Украины переехало! Некоторые даже квартиры в Харькове и Луганске продали, а во Львове купили.
  Поэтому оставайтесь пожалуйста там где живете!yuri,

 20. asdfg 04.06.2011 пише:

  Или… уже поздно? Таки переехали!??? 🙂

 21. yuri 05.06.2011 пише:

  asdfg,

  Нет, не переехал. На самом деле, мне Львов очень нравится. Был там недавно… Жил на площе рынок. Это было шикарно. Много кафе, галерей… Но вот остаться во Львове не получилось. На счет “рагулей” – это я погорячился. Но и сами львовяне в курсе. Пусть никто не обижается. В Киеве ещё хуже.

 22. Eoonegay 01.11.2016 пише:

  Лвыв класне мысто я тут живу

 23. Eoonegay 01.11.2016 пише:

  Да спасибо за инфу 😏

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*