Одного разу досить цікаву тему для обговорення підкинув мені один знайомий. Діло було так. Щось ми собі сиділи говорили, балакали і тут йому в голову залетіла думка і він мене питає: «А чи віриш ти, Воробус, у дружбу між хлопцем і дівчиною?»
Чесно кажучи, це питання мене застало зненацька і я навіть не знав що відповісти. З одного боку так, з іншого ні. Короче кажучи, я нічого не відповів. Додав лише що подумаю і якось йому скажу.
Хлопчина же був впевнений, що дружби між чоловіком і жінкою як такої бути не може. Або вони разом сплять, одружуються або ж просто не розмовляють.
У сьогоднішній статті я хочу виловити свою думку з приводу цього питання. Чи може існувати дружба між хлопцем і дівчиною?
Читати далі...
Чи може існувати дружба між дівчиною і хлопцем?
Одного разу досить цікаву тему для обговорення підкинув мені один знайомий. Діло було так. Щось ми собі сиділи говорили, балакали і тут йому в голову залетіла думка і він мене питає: «А чи віриш ти, Воробус, у дружбу між хлопцем і дівчиною?»
Чесно кажучи, це питання мене застало зненацька і я навіть не знав що відповісти. З одного боку так, з іншого ні. Короче кажучи, я нічого не відповів. Додав лише що подумаю і якось йому скажу.
Хлопчина же був впевнений, що дружби між чоловіком і жінкою як такої бути не може. Або вони разом сплять, одружуються або ж просто не розмовляють.
У сьогоднішній статті я хочу виловити свою думку з приводу цього питання. Чи може існувати дружба між хлопцем і дівчиною?
Читати далі...

12.10.2011 р.
Сьогодні на блозі Воробуса чергове інтерв’ю. На цей раз у нас в гостях буде – пан Павло, який є адміном сайту Життя і інтернет – життя в інтернеті.
Не можуть люди і дня прожити без якихось приколів. Так вже побудований світ, що завжди хтось хоче привернути до себе увагу.
Сьогодні зранку ваш автор йшов на роботу через центр. Я навіть не міг подумати що там є такий прикол. Ну стоять собі лавочки, щось там наліплено та хай собі стоять.
Мало хто пропонує свої послуги, роботи зараз мало, то люди заробляють хто як може.
Доброго дня, шановні користувачі блогу!
Передусім хотів би подякувати шановному пану Воробусу за можливість “проби пера” на його блозі.
А мова у нас сьогодні піде про унікальних і талановитих музикантів під назвою – Apocalyptica!!!
Завершився мобільний конкурс , який тривав із 29 серпня по 30 вересня.
Його проводив наш блог Воробуса спільно із сайтом «Мобільні технології».
Тільки що стали відомі результати конкурсу.
Сьогодні надворі 10 жовтня, понеділок, перший робочий день тижня, який обіцяє бути не менш шаленим, чим був він минулого разу.
А ще сьогодні свій 5-ий день народження святкує сайт, який полюбляє майже вся молодь, бо там є всі кого тільки ви забажаєте, В Контакті.
Вчора до нас у редакцію надійшов лист від пана Романа, який попросив викласти фотографії, які йому довелося зробити у такій країні як Білорусь, а якщо бути детальнішим у місті Гомелі.
Це друге за величиною місто Республіки Білорусь. В принципі по ньому можна судити про стан усієї країни, все інше не значно відрізняється.
Назва Гомеля походить від слова «Гамяук». Це струмочок, який впадає у річку Суж.
Населення міста складає близько 470 тисяч мешканців.
Пропоную вам переглянути фотогалерею із місця події:
Щось пробило мене сьогодні на різноманітні статті. На вулиці холодно, гуляти щось не дуже хочеться та і відчуваю стан якогось перезавантаження. Тому, сьогодні дискутую на різноманітну тематику.
Черговою проблемою яку би я хотів підняти будуть конкурси, а саме чи варто у них брати участь.
Колись цю тему просила запостити наша дописувачка Svita.
Мені якось вона була не до душі, але чим більше часу я почав проводити в інтернеті, тим більше почав розуміти багато речей. Спробую ними з вами поділитися.
У сьогоднішній статті я би хотів поговорити про таке поняття як взаємоповагу в інтернеті.
Що це таке, чи вона має бути читайте далі.
Кохання, кохання з вечора і до рання. Такий вже світ, що колись та і ви у когось закохаєтеся. Дуже добре, якщо це буде взаємне кохання, а от якщо навпаки, то вже вибачайте. Але, і паритися тим не дуже потрібно. На світі є багато гарних дівчат (для хлопців) і хлопців (для дівчат).
Вибір є великий, тому вибирати саме вам.