facebook

Із 10 січня у Львові впровадили новий тролейбусний маршрут №20

Тролейбус №20

Дзвонить вчора до Воробуса колега й запитує наступне, цитую: «Привіт, Ігоре, а чи знаєш ти, що від 10 січня у Львові буде курсувати новий тролейбусний маршрут?»

Звісно, я лише похитав вухами, адже вперше про таке чую, але, як завжди, пообіцяв з цим розібратися.

Цілий вечір дивився телевізор, читав інтернет-сайти і таки правда, тролейбус №20 таки з’явиться у Львові.

Його маршрут виглядає наступним чином: кінцева зупинка «Автовокзал» - маршрут тролейбусу №3 (вулиця Володимира Великого – Ринок Південний) – Люблінська – Антоновича – Університет (кінцева зупинка).

У зворотньому напрямку маршрут №20 буде їхати по вулиці Героїв УПА, згодом по Кульпарківській, Науковій і на Автовокзал.

Загалом на тролейбусному маршрутці буде працювати 7 машин, а інтервал руху буде складати 12-15 хвилин.

Все це добре, але блог і є від того, щоб висловлювати точку зору по тому чи іншому питанню.

Отже, новий маршрут – це добре, людям, які добиралися саме в ці райони буде легше їхати на роботу, до коханки чи просто на ринок.

Згадаймо той же 25 маршрут, який нагадаю, курсує від Автовокзалу до Санти-Барбари. Спершу маршрут ввели пробно, але згодом він став дуже популярним, отримав позитивні відгуки від людей і його залишили.

Кінцева зупинка із вулиці Шота Руставелі зникла і тепер є лише проміжна, де тролейбус стоїть не більше п’яти хвилин.

Сподіваюся подібне буде й з маршрутом №20. Головне щоб не було так як із маршрутом №7, який їздить раз на день. Це не діло й чекати ніхто не збирається.

Пам’ятаю один раз чекав 7 тролейбус, то він досить того що приїхав не по графіку, так ще і на обід водій пішов. Супер, що не кажіть. А ти стій далі.

Воробус тоді плюнув на все це і сів таки на маршрутне таксі.

І ще, як на мене, краще чим впроваджувати нові маршрути на вже існуючих лініях треба думати як протягти тролейбусні лінії в райони, де їх нема. От скажімо, ринок Шувар.

Куди, куди, а на цей гуртовий ринок їздить дуже багато людей. Зайвий транспорт там не завадить і тролейбус, зокрема.

Хотілося би щоб люди могли і туди їхати за допомогою соціального транспорту. На Санта-Барбару вже протягли дроти, до Верхнього Шувару вже не так і багато залишилося.

Рясне. Там також нема а ні трамваю, а ні тролейбусу. Чому б не провести? Львів –місто велике, тому і транспортне сполучення має бути відповідне.
 

коментарів - 9 може ще щось напишете?

 1. vrubli 10.01.2014 пише:

  Цілком погоджуюсь.
  Нові маршрути – це добре, але нехай би вдосконалювали свою транспортну систему загалом і проводили туди, де ще нема ліній.
  Сподіваюсь це колись таки станеться…

 2. PVS 11.01.2014 пише:

  vrubli, нехай спочатку вернуть ті, що познімали під час «ремонту». Маю на увазі лінію на Новий Львів. Раніше туди можна було доїхати тролейбусом. Почали робити трамвай – зняли тролейбусні дроти. І трамвая не зробили і тролейбус не відновили. Зате маршрутчики задоволені.

 3. Stakeholder 11.01.2014 пише:

  не таке місто велике як вбога транспортна система, але добре що незважаючи на лобіювання інтересів маршрутчиків з боку більшості в міськраді таки розвивають електротраспорт, сподіваюсь з часом він зможе скласти конкуренцію цим коритам

 4. галіна 12.01.2014 пише:

  Дуже класно що ввели такий маршрут як 20. Буде дуже похвально якщо і інші маршрути будуть поновлюватись, і створюватись нові.Було би добре якщо би проложили трамвайну лінію на високий замок, як колись було, СТАРИЙ ТРАМВАЙЧИК.

 5. PVS 14.01.2014 пише:

  Stakeholder, Що це вони по-твоєму розвивають? 100м рельсів «трамваю на Сихів», відірваних від решти трамвайних колій? Чи купівля аж одного сучасного трамвая, за який з Електроном до сих пір не розрахувалися?
  Фист моцний розвиток 🙁
  От коли хоча б один трамвай пустять повністю по виділеній колії, окремо від авто — ото буде діло.

 6. Оксана 14.01.2014 пише:

  PVS, як думаєте, на Сихів трамвай колись впустять?

 7. Stakeholder 14.01.2014 пише:

  PVS,мається на увазі, що взагалі хочаб роблять якусь ставку на комунальний транспорт, зрозуміло що для того щоб був дійсно розвиток потрібне стабільне і широкомасштабне фінансування, в умовах коли місто і регіон не генерують самостійно бюджет а гроші легше “накружити” в ЄБРР ніж у держбюджеті звісно ні про який конкретний розвиток мови йти не може

 8. Оксана 14.01.2014 пише:

  Stakeholder, краще би тролейбус продовжили на Сихів.

 9. PVS 16.01.2014 пише:

  Оксана пише:
  PVS, як думаєте, на Сихів трамвай колись впустять?

  Якщо коротко: коли-небудь пустять.
  Якщо довго: http://ban.lviv.ua/0192.html

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*