facebook

Звідки оглянути Львів з висоти

Львів з висоти пташиного польоту

Сьогодні надворі 27 серпня, середа, а це означає, що продовжує свою роботу блог Воробуса. Настав час написати щось новеньке, а цікавого, як завжди, є дуже багато.

Для написання сьогоднішньої публікації ваш покірний збирав матеріали протягом тривалого періоду часу. Так, можливо й дані місця можна відвідати за один день, але я цього не робив.

Чому? Бо, не було би цікаво прогулятися містом і вкотре помилуватися його красою.

Інтригу витримав, тому називаю назву публікації – «Звідки можна оглянути Львів з висоти».

Так, так, на мить читачі блогу разом із Воробусом побудуть у ролі птахів. 🙂

Якщо хтось думає, що Львів можна побачити з висоти пташиного польоту лише із Високого Замку та Ратуші, то ці люди помиляються. Є ще багато місць…. Але, про все по-порядку.

1. Ратуша.

Ратуша

Підніматися туди не дуже то і важко, заходити треба у приміщення Львівської Міської Ради, потім на вході безпосередньо на сходи до вежі заплатити 10 гривень за вхід. Нещодавно оглядовий майданчик відкрили після ремонту. Тому, там зараз все по-європейськи.

2. Високий Замок.

Високий замок

Думаю всі вже знають що насправді там замку як такого нема, а лише руїни. Підйом трохи забирає часу, але платити нічого не треба. Принаймні ніхто до цього ще не додумався.

Нервує мене на Високому Замку те, що там часто не обрізають дерева і, таким чином, в деяких місцях погано видно Львів.

Пам’ятаю що ваш автор, що Ольга багато писали скарг щоб вирішити цю проблему. Але, бачу місту все рівно. Хоча, можливо зараз цю проблему вже вирішили. Треба буде піти глянути.

3. У липні відкрили оглядовий майданчик у церкві Ольги та Єлизавети (Привокзальна площа).

церкві Ольги та Єлизавети

Про цю місцину ще мало хто знає, але скажу що туди варто піднятися. Вхід також 10-ть гривень, але перед вами вимальовується Львів з іншого боку. Добре видно вулицю Городоцьку, центр міста тощо.

4. Дахи львівських будинків.

Дахи

Думаю ви розумієте що я маю на увазі. Щоб туди потрапити треба вже договорюватися із місцевими мешканцями за екскурсії. Воробус от бував на Cихівських дахах. Теж цікаво глянути на Львів із цього ракурсу.

Подібні будинки є у районі Рясне, Левандівки і так далі.

5. Цитадель.

Цитадель

Теж місцина за яку багато хто не знає. Так от, коли там гуляєте треба обійти готель і позаду нього є майданчик звідки можна глянути на Львів. Видно правда лише сторону Високого Замку, але то таке…

6. Львів з готелю «Опера».

Опера

В цьому готелю на самому верху знаходиться ресторан «Панорама». Так от, з нього теж добре видно Львів. Тому, якщо хочете побачити місто Лева з іншого ракурсу треба брати кохану дівчину і йти туди. 🙂

7. Оглядове колесо у парку культури імені Богдана Хмельницького.

Оглядове колесо

Не пам’ятаю правда скільки зараз коштує покататися на цьому атракціоні, але вигляд на Львів із нього теж досить такий нічого. Колись як піду гуляти, обов’язково дізнаюся ціни.

8. Парк «Знесіння».

Знесіння

Пам’ятаєте як минулого року наробили галасу із «Канатною дорогою?». Так от, місце де вона починалася є хорошим оглядовим майданчиком. Та й якщо так подумати, і на цю вершину підніматися не треба. Район Топольна видно і просто прогулюючись парком.

Подейкують ще, що незабаром мають відкрити оглядовий майданчик у церкві Покрови Пресвятої Богородиці на вулиці Личаківській. Але, це вже тема нової публікації на блозі Воробуса.

Залишайтеся з нами….
 

коментарів - 6 може ще щось напишете?

 1. VIK 27.08.2014 пише:

  з податкової теж досить не поганий краєвид 8)

 2. Тарас 28.08.2014 пише:

  Підкажіть будь-ласка, хтось, де є відкриті дахи в центрі. Хочу піти з дівчиною. 😳

 3. VIK 28.08.2014 пише:

  Тарас, завітайте до кнайпи “Дім Легенд”, там є можливість вийти на дах, щось перекусити і пофоткатися з повітняним авто

 4. Vorobus 28.08.2014 пише:

  Тарас, в Криївці відкрили новий якби сказати зал, там ще зенітка є і Львів добре видно) 😉

 5. Stakeholder 28.08.2014 пише:

  А про які панорами взагалі мова? Як можна порівнювати вид з Високого Замку і з ресторану “Панорама”? якщо вже на те пішло, то в мене на районі з п’ятого поверху теж “видно Львів” 😕

 6. arhivarius 29.08.2014 пише:

  Краще всього оглядати Львів з висоти пташиного польоту. 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*