Як святкувати Хеловін - Блог про Львів

Як святкувати Хеловін

Хеловін

Цукерки або смерть, тільки і чути у останні дні такі заклики серед людей, особливо серед молоді. І не так просто ці слова, все тому що наближається Хеловін – надвечір’я всіх святих душ.

Святкуємо ми його у ніч із 31 на 1 листопада у цілому світі.

Про історію свята ми вже писали у минулих статтях, сьогодні ж поговоримо на тему: «Як святкувати Хеловін?»

Щоб правильно це зробити потрібно заздалегідь обдумати святкування: місце, костюми, хто буде запрошений, інші атрибути свята.

Зараз про все по-порядку.

Одже, почнемо з того, що потрібно десь взяти гарбуза. Це вже думайте або у бабці попросіть на кашу, або свисніть у когось, або свій маєте, або ж купіть на ринку. Їх там перед цим святом є багато.

Гарбуз є, вирізаємо з нього чудовище, ставимо у середину свічку і все, злі духи він буде відганяти. За це можете не переживати. 🙂

Поїхали далі: місце святкування і запрошені на свято.

Звичайно найкраще святкувати Хеловін десь у замку, за містом, де можна виконати всі обряди. 🙂 Як варіант піде і власна квартира, але тут потрібно вважати, щоб не спалити хату і щоб усіх вас не забрали у райвідділ через надмірне святкування. 🙂

Найкраще піти десь на костюмований бал, таким чином як ви зрозуміли ми перейшли до костюмів.

Костюм може бути різноманітним: від Шрека до супермена, від Януковича до Ющенка, від Героя фільму «Крик» до пірата. Це вже як ви собі захочете. Звісно, що найкраще мати страшний костюм, щоб усі боялись, щоб не насміхались. 🙂

Також читайте:   День народження горілки

Кажуть на це свято треба добре напитися і нагулятися, якщо так, то вперед, але у межах розумного.

З давніх-давен існують певні звичаї, які передаються від покоління до покоління як святкують Хеловін.

Існує традиція гадати цього дня. Дівчата вночі сідали біля дзеркала, світили свічку і тримаючи яблуко у руках дивилися у нього. Кажуть, там мав їм показатися їхній суджений. 🙂

Ще не варто забувати про згадувані на початку статті заклики: «Цукерки або смерть». Так люди, які переодягнені у костюми страшать людей і взамін їм мають давати солоденьких. 🙂

Ще можна палити багаття. Це теж традиція. В хаті його не паліть, бо самі знаєте як воно буває. 😀

І як не згадати про вибори, які в Україні співпадають саме із цим святом. Я думаю оригінально було би вдягнутися у якогось містичного героя і прийти на виборчу дільницю із закликом : «Голосуй або смерть». 🙂 🙂 Тільки от одна проблема, якби до Вас поставилися органи правопорядку.

Загалом як святкувати це свято і чи взагалі це потрібно вибирає кожна людина, ми можемо тільки накинути пару ідейок.

АААААААААААА, бійтеся, Хеловін наближається. 😀 😀 :D.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 14 може ще щось напишете?

 1. zars 28.10.2010 пише:

  Празднік жидівський, най си і тішат. Не слід на це навіть було увагу звертати. Галичани з поляками 1 листопада мають поминальний день за всіма померлими – “Всіх святих”. Про це варто б було згадати.

 2. YurOK 28.10.2010 пише:

  А в Польщі 1 листопада – державний вихідний день. Варто було б і нашим депутатм про таке задуматись ?:-)

 3. PVS 28.10.2010 пише:

  YurOK пише: А в Польщі 1 листопада – державний вихідний день. Варто було б і нашим депутатм про таке задуматись

  В українців є свої підстави святкувати 1 листопада, але ця влада його точно вихідним не зробить… 🙁

 4. йорік 29.10.2010 пише:

  Воробей не переживай як святкуватимеш, твої побратими пси тобі завжди підкажуть, пес пса розуміє))))) :laugh: :laugh: :laugh: 😀 😀 😀

 5. Архіваріус 29.10.2010 пише:

  Може ще шабат будемо обходити? 😀

 6. Віталій 06.03.2012 пише:

  Мені соромно за свій народ, який святкує свято присвячене богові темряви. Жидівське свято, не усвідомлюючи того, вам його нав’язують цікавістю до чогось нового.
  Ви мабуть , ще святкуєте пурім 23 лютого і 8 березня, два тижня різанини слов’ян жидами.
  День матері – українське свято, другий тиждень травня (день жінок, день Божої Матері).
  Та ще багато свят, яких залишила після себе жидівська орда, ви зараз святкуєте. Любіть українське і головне, дітям своїм це прививайте, може не ви то хоч вони будуть жити краще в своїй державі, бо нас до цих пір рахують рабами, з нами ніхто не рахується серйозно.
  Будьте українцями.

 7. Stakeholder 06.03.2012 пише:

  Віталій, який ще бог темряви? Хеловін взагалі-то день всіх святих, і до чого там жиди, якщо це свято пішло ще від кельтських традицій? Треба любити і підтримувати своє, але і про чуже не треба говорити дурного. 😡

 8. Arden 06.03.2012 пише:

  Віталій, :facepalm:

 9. Міка 30.10.2012 пише:

  Stakeholder підтримую

 10. Віталій 30.10.2012 пише:

  Stakeholder, То ви полистайте гугл, перш ніж когось тут соромити. Хоча ви всеодно знайдете жидівську статтю, яка зробить все щоб ви святкували. Я впевнений, що вам не більше 22-ох… .
  “…і про чуже не треба говорити дурного…” а ви захисник чужого, воно мені нах.. не потрібно, щоб я за нього ще переймався, тут свого не знають.
  Краще почитайте статті, як впроваджувались свята.

 11. Віталій 30.10.2012 пише:

  http://www.gazeta.rv.ua/article/17252/

  …Вважаючи це свято прямим служінням сатані, ще у VIII столітті Папа Римський прийняв рішення у день, коли язичники відзначали Хеловін, святкувати День усіх святих, яких до того вшановували 13 травня. Відтоді Хеловін європейці почали називати передднем усіх святих. Православні ж віруючі День усіх святих відзначають у першу неділю після п’ятидесятниці (Трійці)….

  …Виявляється, у дохристиянські часи таким чином вшановували бога темряви, який вступав у свої володіння з приходом холодної пори року. Про це повідав настоятель Свято-Преображенського храму в с. Рогачів, кандидат богословських наук, прес-секретар Рівненської єпархії УПЦКП Василь Рудніцький:…

  Мені соромно за вашу необізнанність, перевіряйте (читайте) перш ніж щось писати, принаймні, щоб інші від вас не брали. :facepalm:

 12. Stakeholder 30.10.2012 пише:

  Віталій,звичайно, ваші слова і посилання – це правда в останній інстанції. я б зараз теж міг нарити посилань і сперечатись до усрачки, але мені це не потрібно, бо незважаючи на вашу суперпроникливість мені більше 22-х років і Хеловін я ніколи не святкував, і не збираюсь, просто не люблю коли хтось пише суб’єктивну маячню.

 13. Кетрін* 28.10.2014 пише:

  люблю хеловін мій улюблений страйшнийпразнік 🙂 🙂 🙂 🙂

 14. YurOK, і в Словаччині державний вихідний, але хеловін як такий тут тоже святкують)))) молодь в основному

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Цукерки або смерть?

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*