Робота агентом Приватбанку

робота від Приватбанку

Багато людей зараз відчувають проблеми з роботою. Але маючи комп'ютер з доступом до Інтернету, перед Вами відкриваються широкі можливості по заробітку в мережі. На нашому сайті вже неодноразово йшла мова про заробіток в Інтернеті, у т.ч. і про різні шахрайства. Так, лохотрони в Інтернеті трапляються досить часто, але і в офлайновому житті вони також є.

Сьогодні хочу Вам розповісти про один із варіантів роботи в Інтернеті - це робота в якості агента ПриватБанку по продажу банківських послуг.

Не лякайтесь, ходити по вулицях і чіплятися до людей зі словами "Замовте кредитку" Вам не доведеться 🙂 Даний вид роботи передбачає передовсім поширення інформації про банківські продукти ПриватБанку засобами мережі Інтернет.

Графік роботи - вільний, заробіток залежить від Вас, тобто від того, скільки людей зацікавите продуктами Приватбанку (можна і тисячу заробити, і десять тисяч, це вже як будете старатися, доля везіння у цьому ділі також присутня). А зацікавити клієнта буде значно легше, ніж продавати якісь товари на вулиці, оскільки багато приватбанківських пропозицій є безкоштовними для оформлення, а деякі з них, як наприклад "Кредитка" - ще й передбачають бонус при оформленні.

Отже, як стати агентом Приватбанку (спробувати можуть усі бажаючі, це ні до чого не зобов'язує і нічого не коштує):

1. Замовте для себе кредитку від Приватбанку з бонусом 10 грн. на рахунку. Карту Ви отримаєте абсолютно безкоштовно у вибраному Вами відділенні банку. Для оформлення кредитки, у банк необхідно взяти паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду. Для замовлення картки натисніть тут

Кредитка

2. Після отримання кредитки активуйте її в банкоматі - для цього вставте карту в банкомат, в меню "Мої дані" введіть з клавіатури номер свого мобільного телефону, дочекайтеся SMS з кодом і введіть отриманий в SMS код через банкомат. На неактивовану карту кошти поступати не будуть.

3. Коли у Вас вже є активована карта, можна починати реєстрацію в якості агента Приватбанку. Пройти реєстрацію можна тут.

4. Після того, як Ви пройшли реєстрацію, можна приступати до роботи.

Працювати можна як із власним сайтом, так і без нього. Суть роботи полягає у розміщенні інформації про продукти Приватбанку на форумах, блогах, у соціальних мережах (В контакті, Однокласники, Фейсбук та ін.), на власному сайті, розсилці листів із пропозицією оформити банківський продукт Вашим знайомим. До послуг Приватбанку, які можна пропонувати, також належить підключення до Інтернету від PeopleNet.

На партнерському сайті Приватбанку є всі необхідні матеріали для роботи: банери (зразок банеру - див. вище), гаджети, форма для відправки "продаючих" листів. Все це можна знайти у розділі "Інтернет-партнерам".

Також можна працювати і в офлайні. Якщо Ви переконали будь-кого оформити банківський продукт, після цього слід зателефонувати за номером 0 800 500 802 та повідомити співробітнику Приватбанку прізвище, ім'я та по-батькові Вашого клієнта, його контакті дані, а також Ваші дані для нарахування винагороди. Можна також повідомити про свого клієнта через партнерський сайт, через банкомат та за допомогою СМС (як це зробити - дізнаєтеся на партнерському сайті після реєстрації).

Кого зацікавила дана пропозиція - ласкаво прошу реєструватися і спробувати можливо нову для себе сферу заробітку. Успіхів!Також раджу прочитати:

коментарів - 9 може ще щось напишете?

 1. russo turisto 13.12.2010 пише:

  Че то не понял я, разве в банки на работу берут? Я с большой охотой туда пойду, тем не менее, как я понял там хорошие бабки за работу платить будут. А я работатаь умею, и головою то же.

 2. Stakeholder 14.12.2010 пише:

  З баннера в куті сторінки можна зробити висновок що Йорген вже став на шлях суперагента :chic: . Цікаво як зацікавлена якимось продуктом людина повинна підтвердити те що вона дійсно стала клієнтом банку), напевно вона повинна придбати якусь конкретну послугу, і вже тоді ПриватБанк ділиться з вами якимось відсотком цих грошей).

 3. Jorgen 15.12.2010 пише:

  Stakeholder пише: З баннера в куті сторінки можна зробити висновок що Йорген вже став на шлях суперагента . Цікаво як зацікавлена якимось продуктом людина повинна підтвердити те що вона дійсно стала клієнтом банку), напевно вона повинна придбати якусь конкретну послугу, і вже тоді ПриватБанк ділиться з вами якимось відсотком цих грошей).

  Достатньо отримати і безкоштовний продукт, наприклад згадану вище кредитку. Банк розраховує, що все-таки деякі власники кредиток скористаються кредитом та оплатять послугу.
  На рахунок заробітку на цьому – банк ділиться не відсотком, а сплачує фіксовану суму. З повагою, суперагент Йорген 😎

 4. Архіваріус 15.12.2010 пише:

  Stakeholder пише: З баннера в куті сторінки можна зробити висновок що Йорген вже став на шлях суперагента

  Цілком слушний і логічний коментар. Стейкхолдер доволі правильно зауважив, що Йорген став агентом Приватбанку. 😀

 5. Narcus 06.01.2011 пише:

  А скільки платять на такій роботі?????

 6. Олекса 19.01.2011 пише:

  Будьте обережні є не найращі відгуки http://www.vashigroshi.info/index.php/pro-rizne/privat-bank-givno-bank.html

 7. Архіваріус 19.01.2011 пише:

  Narcus пише: А скільки платять на такій роботі?????

  Спитай у Пауля. 😀

 8. Taras 06.04.2011 пише:

  Narcus пише: А скільки платять на такій роботі?????

  Скільки заробиш, стільки і платять. 🙂 За 1 кредитку виходило приблизно 12 грн. на руки… Не густо…

 9. Олег 26.10.2012 пише:

  Мені також вдалося заробити 12 грн. на своєму сайті за декілька днів.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*