Про заробіток в Інтернеті

заробіток в Інтернеті

Дана тема вже піднімалася тут на блозі, але трохи в іншому ракурсі.

Хочу сьогодні детальніше розглянути різноманітні способи заробітку в Інтернеті, перевірені досвідом та часом.

Перш за все хочу відзначити, що заробляти можна як на власному сайті, так і без нього, хоча перший шлях здається мені цікавішим та прибутковішим. Але про все по порядку.

Заробіток на власному сайті

Якщо у Вас є власний сайт – відкриваються широкі можливості для його монетизації. Ваш заробіток буде залежати від багатьох факторів, а саме, чи популярний Ваш сайт, чи добре проіндексований він пошуковими системами, чи унікальна на ньому інформація, яка у нього відвідуваність і показники цитованості тИЦ та PR (перевірити їх можна тут) та інших. Тому дуже не раджу створювати сайти/блоги, крадучи інформацію з інших сайтів (красти взагалі не гарно), чи користуватися безкоштовними системами розміщення сайтів типу UCOZ.RU (все таки на бізнес потрібно хоча б трохи потратитись).

Розглянемо основні способи заробітку на власному сайті:

1. розміщення контекстної реклами. Контекстна реклама – це така реклама, яка пристосовується до змісту Вашого сайту чи уподобань його відвідувачів і відображає повідомлення відповідно до того, якої тематики Ваш сайт чи чим цікавляться його користувачі. Наприклад, якщо у Вас сайт про туризм, то ймовірно показуватимуться оголошення про відпочинок у Карпатах, горящі путівки, а не про металопластикові вікна.

Найпопулярніші системи заробітку:

Google AdSense
ЯндексДирект
Бегун

Гроші нараховуються за кожне натиснення по рекламі. Для того, щоб почати заробляти гроші, потрібно зареєструватись, дочекатись узгодження Вашого сайту та додати код системи на сторінки сайту. Оплату можна отримувати за допомогою чеку (Google AdSense), на рахунок у ПриватБанку чи по WebMoney (Яндекс Директ), за допомогою WebMoney (Бегун),

2. розміщення тізерної реклами. Тізерна реклама передбачає відображення невеличких картинок з текстом, як правило дуже заманюючого змісту. Оплата здійснюється за перехід, розмір її як правило не великий, але через сенсаційний зміст рекламних оголошень переходів по рекламі може бути багацько.

Найпопулярніші системи тізерної реклами:

PayClick
BodyClick
TeaserNet

Оплата здійснюється переважно по WebMoney. Приклад тізерної реклами Ви можете побачити нижче:

загрузка…3. банерна реклама. Колись вона була дуже популярною, але час її пройшов. На відміну від контекстної реклами, банерна реклама не пристосовується до вмісту Вашого сайту. Звісно, що можна заробляти і на банерах, але потрібно мати високо відвідуваний сайт, щоб дохід був відчутним. Оплата тут залежить від кількості відвідувачів Вашого сайту. З іншого боку, маючи високовідвідуваний сайт, краще використати контекстну чи тізерну рекламу.

Ось приклад досить популярної в Україні банерної мережі – Banner.UA.

4. розміщення рекламних посилань, постових та статей. Можна продавати ссилки чи статті як напряму, домовляючись із рекламодавцями, так і через різноманітні біржі. Через біржі зручно тим, що ви не контролюєте розміщення самих ссилок, чи поступила оплата за них – якщо не поступила – система автоматично знімає рекламне посилання.

Найпопулярніші біржі ссилок (статей):

SAPE.RU – біржа ссилок і статей (в народі – Сапа)
Liex – біржа статей
LinkFeed – біржа ссилок і статей
Блогун – біржа для блоггерів

Оплата за розміщення ссилок залежить передовсім від показників цитованості сайту (тИЦ та PR), наявності його у престижних каталогах (ЯндексКаталог, DMOZ). Відвідуваність не має значення. Платять переважно через WebMoney.

5. робота з партнерськими програмами. Цих програм є доволі багато і вибір їх залежить передовсім від тематики Вашого сайту. Наприклад, власники туристичного сайту можуть інтегрувати у нього систему пошуку турів (наприклад, таку – www.otpusk.com) чи бронювання готелів, і отримувати оплату за кожного відвідувача розділу або у вигляді комісії від продажів. Є партнерські програми по продажу різного непотребу у вигляді методик заробітку, похудіння, кодів до онлайн-ігр і т.п.

Це далеко не повний перелік систем заробітку, але розглянуті найбільш популярні та найбільш дохідні з моєї точки зору.

Заробіток в Інтернеті без сайту

Тепер коротко про заробіток в Інтернеті без власного сайту. Тут можливості дещо вужчі, але професіонали завжди зайдуть місце, де можна заробити непогану копійчину. Розкажу про ті місця, які відомі мені.

1. заробіток на файлообмінниках. Ви завантажуєте якісь файли на файлообмінники (музику, книги, програми, фільми) і ділитеся ссилками (на блогах, форумах, інших сайтах – де це дозволено).

Найпопулярніші файлообмінники:

DepositFiles
Turbobit
Letitbit

Оплачуються скачування Ваших завантажених файлів, іноді – якщо хтось купив платний аккаунт на цих файлообмінниках. Заробіток виплачують переважно по WebMoney.

2. продажі цифрових товарів – часто продають якісь книги, курсові, дипломні, інше цифрове барахло. Це досить складно робити, оскільки таких пропозицій дуже багато і часто це все можна знайти у вільному доступі.

Якщо все таки вирішите зайнятися продажами, робити це зручно на спеціалізованих сайтах продаж, наприклад Плати.РУ.

3. виконання різних робіт. Це вже для професіоналів – якщо Ви добре знаєте програмування, фотошоп чи вмієте працювати із текстами. Найпопулярніші види робіт:

– копірайтинг – написання унікальних статей;
– рерайтинг – переробка тексту статей, так щоб вони виглядали як унікальні;
– переклади;
– створення сайтів;
– дизайн сайтів;
– інші види робіт.

Рекламувати свої послуги зручно на сайтах по фрі-лансу, наприклад ось тут. Можна також писати свої пропозиції на професійних форумах.

І пам’ятайте. Легких способів заробітку в Інтернеті немає. Для того, щоб отримувати відчутний результат (а не якісь там копійки) – необхідна копітка щоденна праця, творчий підхід, витривалість.

Дякую за увагу!

P.S. Детальніше про заробіток в Інтернеті читайте на блозі “SEO і життя”.Також раджу прочитати:

коментарів - 10 може ще щось напишете?

 1. russo turisto 22.03.2011 пише:

  Ну нагнал поляны, сразу и не разберешь. Тумана слишком много. 8)

 2. qwest 22.03.2011 пише:

  без 100 грам не розбирешся…… 😕

 3. Notorious B.I.G. 22.03.2011 пише:

  Тільки що з дідусем розпив чвертку під сигарку, потім почали читати цю статтю. Рильця у нас двох були приблизно такі 😮
  Згоден з першими двома коментарями…дідусь побіг у магазин за літрою 😀

 4. PVS 22.03.2011 пише:

  Хороша стаття. От тільки коли починаєш з тими всіма “заробляльними сайтами” розбиратися 😮 😈 – отам дійсно півлітра не пошкодить 🙂

 5. yrec1107 23.03.2011 пише:

  Багато перечитав на тему заробіток в інтернеті ну щоб заробляти хотяб на пиво з чіпсами кожен день то треба мати пару різних сайтів)А вот побачив онлайн ігру з виводом грошей заліз внеї і почав іграти шо я можу сказати за 3-4 місяці можна заробляти до 100$ це нереклама а реальний факт! вот ссилка на ігру і тим більше вона щей інтересна) http://mlgame.ru/
  Хто хоче взнати як імено заробляти можу прокунсультувати yrec1107@i.ua вот моя почта.

 6. Jorgen 23.03.2011 пише:

  yrec1107 пише: заробляти хотяб на пиво з чіпсами то треба мати пару різних сайтів

  розсмішив 😀 можна мати 200 сайтів і заробляти на пиво з чіпсами, а можна мати 1 і кататися на яхті.

  заліз внеї і почав іграти шо я можу сказати за 3-4 місяці можна заробляти до 100$ це нереклама а реальний факт!

  ну ясно, що якісь копійки напевно можна взяти на забавках, особливо спамлячи їх по різних блогах як це робиш ти, але в любий момент забавка може пропасти, як і ваші заробітки. Тому цей шлях я не розглядав у статті як серйозний варіант заробітку. Забавка є забавка.

 7. russo turisto 23.03.2011 пише:

  Да лучше в домино поиграть с друзьями, потом бутылочку раздавить. Польза видимая будет. 8)

 8. Stakeholder 23.03.2011 пише:

  yrec1107, навчись писати спочатку, кyнсультант 😀

 9. Руслан 19.07.2011 пише:

  Так, способів монетизації сайту є дуже багато, особливу увагу приділяю партнерським програмам.

 10. viktor 12.11.2016 пише:

  Salesdoubler — украинская CPA-сеть для интернет-магазинов и онлайн-ритейла. Сеть партнерских программ с оплатой за действие. После регистрации в качестве вебмастера перейди на страницу «Офферы» в личном кабинете и выбери из списка любое предложение. На странице описания оффера получи свою персональную партнерскую ссылку, через которую ты будешь пересылать посетителей на сайт рекламодателя. Размести эту ссылку на своем сайте или в соц сетях и начинай зарабатывать! Не забудь только в своем профиле указать платежные реквизиты для вывода средств, чтобы автоматически получать свои деньги. Очень удобный способ заработать денег или создать пасивный доход с помощью рефералов. Это не лохотром потому что прыбиль получаете только когда человек купил товар или услугу, а Вы уже получаете процент от продажы.Чтобы узнать подробно, переходите по сылке https://www.salesdoubler.com.ua/affiliate/signup/?ref=33245

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Як заробити в Інтернеті

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*