У Львові відмінили соціальні маршрути

соціального транспорту більше нема

Сьогодні зранку вашому автору довелося їхати на роботу. Проснувся я зранку, погамав і вперед до своєї маршрутки. Нічого, на перший погляд, екстраординарного: людей на зупинці багато, всі поспішають на роботу, інколи хтось з кимось свариться, в транспорті люди, як оселедці. Це звично.

А тут якраз під’їжджає соціальний маршрут, сідаю на нього, бо мені він підходить і зразу ж в очі кидається одна річ. Пенсіонери, які заходили у салон, чимось були незадоволені. Я спершу не зрозумів, що сталося, але згодом мені пояснили, що від сьогоднішнього дня соціальні маршрути у нашому місті відмінили.

Чому так, чи повернуть їх та багато іншого читайте далі.

Давайте перед тим як обговорювати проблему, згадаймо вибори і які обіцянки там озвучували.

Що ми маємо тепер?

Вибори завершилися, хто там чим керує добре всіли у свої крісла і ось така ситуація. Влада у черговий раз повернулася до людей задом, що дуже прикро.

Мені звісно, що паралельно чи є соціальні маршрути чи нема, але якщо подумати за пенсіонерів, то їм це нововведення чи краще сказати повернення до колишніх умов проїзду явно не сподобалося.

От скажімо, сьогодні, поки я їхав соціальним маршрутом, не одна пенсіонерка сварилася із водієм і відмовлялася платити за проїзд. Люди кричать зачиняйте двері, бо на роботу запізняться, а вони далі сваряться. Дурдом веселка, що тут ще сказати.

Чому відмінили безкоштовний проїзд і чому підняли ціну до вже звичних двох гривень?

У прес-службі Львівської міської ради запевняють, що тариф 1 гривня є нерентабельним, а з державного бюджету ніяких коштів на перевезення пільгових категорій громадян не виділяється, тому був єдиний вихід - або зупинити ці маршрути, або пустити їх за комерційним тарифом.

Чи повернуть безкоштовний проїзд?

Я думаю що ні, напевно аж коли будуть нові вибори і нові обіцянки.

Хтось скаже, що може під Євро-2012 ситуація зміниться. На це я скажу, що напевно що ні. Маршрутів відкриють ще багато, може вартість проїзду підвищать, а от з соціальними пільгами…

Побачимо як ситуація із соціальними маршрутами буде розвиватися і на далі. Але, щось моє серце чує – протести і незадоволення будуть великими.

Згодом, йшовши по вулиці додому, зустрів свого давнього товариша, то на мою розповідь він сказав наступне: «Слава Богу, нарешті я зможу нормально додому доїхати, ніхто не буде годину залазити у салон автобуса. Пенсіонери мають тролейбуси і трамваї».Також раджу прочитати:

коментарів - 9 може ще щось напишете?

 1. Andr1y 02.06.2011 пише:

  Ніколи не їздив даними автобусами. Але борг перед перевізниками більше 1,5 млн гривень пояснює причину підняття ціни на проїзд.

 2. данило 02.06.2011 пише:

  менша вирочка буде

 3. Архіваріус 03.06.2011 пише:

  Просто на відкати для можновладців не вистачає, от приходиться шкіру з пенсіонерів дерти. 😀

 4. данило 03.06.2011 пише:

  а як пенсіонери в автобусі водіїв в перші дні парафінили 😉 😆 😈 😀

 5. PVS 03.06.2011 пише:

  Бу-ги-ги. Писав я тобі зимою, що вони всеруться? Писав!
  Гроші на понтоганялово кінчилися і стало все як у всіх. Не здивуюся якщо вони взагалі зникнуть або будуть приХватизовані за смішну ціну.

 6. Архіваріус 04.06.2011 пише:

  Це ще раз говорить про те, що прийшовши до влади у можновладців відривається їх брехливе нутро. Тому вірити всяким передвиборчим обіцянкам не слід. 😀

 7. хаха 13.07.2011 пише:

  Може автору і паралельно, а мені перпендикулярно. Бо їздив соц.маршрутом на роботу. Я видно поки автор не має дітей, То якщо порахувати. 2грн х 30 днів = 60 грн. Соц маршрут 30 грн. а 30 грн. = 45 памперсів для маленької дитини. Може для Вас це і не гроші?

 8. PVS 13.07.2011 пише:

  хаха, Пересідай на ровер. Зараз будеш мати 90 памперсів, а виросте дитина – не треба буде ровер купляти.

 9. Jorgen 14.07.2011 пише:

  хаха пише: а 30 грн. = 45 памперсів для маленької дитини. Може для Вас це і не гроші?

  це шо, беушні памперси за такі гроші? 😮

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Дорожчає проїзд в електротранспорті

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*