Чи має жінка вміти готувати їсти? - Блог про Львів

Чи має жінка вміти готувати їсти?

жінка на кухні

Нещодавно вашому автору довелося порозмовляти із товаришем. Говорили ми довго, на різні теми, але дуже мене зацікавила одна проблема.

Що сталося? Справа у тому, що друг жалівся мені що його дівчина не вміє готувати їсти. Ви мені зараз скажете, що жодної проблеми у цьому нема, але вона таки є. Принаймні Воробус так думає.

Чому я так вважаю і чи кожна жінка має вміти готувати їсти читайте у сьогоднішній статті на блозі Воробуса.

Отже, продовжуючи тему мого товариша скажу, що вони ще не одружені, але вже досить таки тривалий час живуть разом.

Як харчуються?

Та як коли. То в кафешках, то батьки щось приготують, то сам товариш готує.

Чому дівчина має вміти готувати їсти?

Так вже склалося по природі, що жінка готує і досить таки смачно. Звісно, чоловіки теж вміють добре готувати, але, як на мене, це має відбуватися досить таки рідко. Тут прошу не враховувати той факт, що кулінарія для декого виступає як робота.

Так, пара зараз живе разом, поки що не має аж таких обов’язків, але що ж буде потім? Незабаром створиться сім’я, підуть діти, вони захочуть їсти і що тоді? Я вважаю, що яка би жінка не була, вона має мати базові знання з кулінарії.

Так, торти, супер страви вони можуть і не вміти готувати, але принаймні борщ чи вареники вона має вміти зробити.

Також читайте:   Все, що потрібно знати про поталь - листове золото

А чоловік має займатися іншими справами по дому, має заробляти на сім’ю і так далі. Ну, приготувати їсти він може на День Валентина, 8 березня, прийти до коханої і принести все у ліжко. Уявіть собі що буде далі. Романтика….

Чи важко навчитися варити їсти? Та не думаю що тут треба освіту. Якщо не вмієш, то просиш маму, сестру, тітку і все. Раз не вийшло, другий, а на третій все буде як треба.

Я би був не я якби не висловив іншу точку зору, таку собі другу сторону медалі.

А навіщо готувати їсти?

Пам’ятаю свого часу довелося розмовляти із дуже цікавою панянкою. При розмові з нею вона казала, що їсти не готує, а достатньо таки добре заробляє щоб дозволити собі піти у кафе та попоїсти. Коли я запитав а що буде якщо будуть діти, то вона відповіла що найме домогосподарку і вона буде варити їсти.

Гроші є, то для чого мучити себе із плитою?

І ще, а якщо чоловік готує краще, то для чого жінці мордуватися?

Ось так от, тому думки розходяться.

А як ви вважаєте, читачі блогу, жінка має вміти готувати їсти чи є інші пріоритети в житті, а їжа має бути на другому плані?

P.S. Також раджу прочитати статтю по цій темі, тільки трохи в іншому ракурсі – Чи має чоловік вміти готувати їсти?

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 22 може ще щось напишете?

 1. Tiger 30.01.2013 пише:

  Жити до весілля разом? Що за туфта!

 2. patron 30.01.2013 пише:

  Чоловік має вміти готувати м’ясо!

 3. Jorgen 30.01.2013 пише:

  Tiger, а в чому проблема?

 4. Arwenita 30.01.2013 пише:

  Вміння готувати у кожної жінки має бути у генетичній пам”яті.
  Поки я жила з батьками, кулінарна справа мене аж ніяк не стосувалася. Мама не допускала нас із сестрою до кухні, бо вважала, що ми обов”язково щось зіпсуєм, та й взагалі вона швидше і краще все зробить. Не треба то й не треба. Особисто я цим взагалі не заморочувала собі голову. Чим погано? Мама готує і не вимагає цього від мене.
  А з кінця 2009 року я переїхала жити на квартиру. Сама. Якраз саме для того, щоб влаштувати собі щось на зразок шоу “Останній герой” міського масштабу. Було цікаво, чи зможу жити абсолютно самостійно. Та й треба ж потренуватися перед тим, як заміж виходити. Не на чоловікові ж ставити потім кулінарні експерименти 😀
  Пару разів тільки дзвонила мамі, питала пару рецептів, уточнювала деталі варіння борщу та супів. А так із задоволенням помітила, що усі буденні страви (картопля будь-якого виду, будь-яка каша, макарони, страви з яєць, будь-які салати та ще багато іншого) я вмію готоувати, ні разу до цього їх не готуючи. Десь ті знання взялися. Мабуть, голос предків спрацював 🙂
  Отже, ніякої проблеми немає. Принаймні чоловік не скаржиться на мої твори кулінарного мистецтва. Ще й хвалить постійно. А для мене це найвища винагорода.
  Більшість дівчат, які кажуть, що не вміють готувати, насправді вміють, але їм ліньки цим займатись. Розкрила страшенну таємницю і, мабуть, спалила комусь контору 😀

 5. zoe 30.01.2013 пише:

  ахахх).. реклама пароварки була для мене сюрпризом).. А ти сам готуєш в пароварці щось, Воробусе?))

  Щодо вміння готувати жінці, то в мене була така ситуація:
  Моя бабця хороший повар, працювала і після пенсії у різних кафе. Мама теж добре готує. Хлопець готує добре. Але так сталось що бабця була на лікуванні, хлопець попав у лікарню, а за тиждень і мама. Ні часу, ні грошей особливо ні на що не було. Я запросила подруг додому, вони мені наготували, але мені доводилось готувати також. Тому хоч трохи, але готувати потрібно вміти ).

 6. Катерина 30.01.2013 пише:

  Коли чоловік забезпечує сім”ю (саме забезпечує, а не просто ходить на роботу чи заробляє більше ніж жінка), коли і жінки нема потреби ходити на роботу (нехай її заробітня платня і менша, і робота не така “тяжка”, але це все ті ж 8 годин в день), то це файна сім”я, бо так і має бути: чоловік заробляє, жінка робить затишок, готує і виховує дітей (працює домогосподаркою).

  А коли працюють обоє, тоді вже як кому совість та гордість позволяє. Є ж такі чоловіки, нарівні з жінкою відпрацює 8 один і може лягти на дивані, бо свою роботу по хаті (лампочку минулого місяці з третього прохання вкрутив і сміття виносить через день), а вона хай щодня на кухні стоїть. Ще й, дурна, мовчати бути.

  В нас в сім”ї практично порівну. Я працюю (тобто взяла на себе частину обов”язків чоловіка, заробляючи гроші), він іноді готує, здебільшого багато допомагає на кухні. Готувати ненавиджу, торти не вмію, але з голоду не мремо. І борщі, і пиріжки.

 7. Катерина 30.01.2013 пише:

  може трохи там різка в мене відповідь вийшла…То я колись перебалакала з тітоньками на форумі за те, що файна господиня має так і робити: відпрацювала на роботі, чоловік хай відпочиває, а ти маєш сама робити вечерю, а ще й зранку прокинутися раніше всіх і сніданок робити. Я вийшла поганою господинею, образилася і для мене те болюча тема, коли бачу хоч якийсь наїзд на те, що жінка “_повинна_ готувати”. Бо як Arwenita казала, всі ми вміємо готувати. Тільки деякі кажуть, що не вміють, бо не хочуть.

 8. Архіваріус 30.01.2013 пише:

  Tiger пише:
  Жити до весілля разом? Що за туфта!

  А ти спробуй, поживи, якщо вистачить духу, тоді будеш казати туфта чи не туфта.
  Ну а відносно готування їжі, це вже особисте. Ви маєте це питання вирішити разом і закрити цю тему раз і назавжди.

 9. Януся 30.01.2013 пише:

  Банячки, каструльки, торти і пиріжки це звичайно не чоловіча справа.
  Жінка має вміти готувати їсти все, а чоловік дещо, щоб приготувати їжу при форс-мажорних обставинах і на 8 березня 😡 😡 Чоловік приносить мамонта, дружина його готує. Ну і техніки зараз для готування ціла купа, лиш би чоловіку грошей вистачило.
  Ми з коханим інколи готуєм разом, так веселіше. Він все поріже,а я складаю у страву. Якщо хочу схалявити і обійтись канапками замість вечері, не свариться :hello: Канапки готує класні, ще казав вміє картоплю смажити, чекаю 8 березня,перевіримо 😡 :rolleyes:

 10. Tiger 30.01.2013 пише:

  Jorgen, тому що це схоже на “недоодруження”.

 11. VikiMouse 30.01.2013 пише:

  patron пише:
  Чоловік має вміти готувати м’ясо!

  Молодець, цілком з тобою згідна. доречі в мене тато дуже смачно м ясо в любому виді готує. і всетаки як це класно коли чоловік хоч шось уміє приготовити, щоб деколи порадувати жінку. я сама не дуже вмію готувати але шось тай виходе головне щоб бажання було бо без бажання ніколи не получається(вже замітила це)

 12. Та що на фото дівчина, то вона по кілька разів на день готує, а потім ще перед сном 😡

 13. danc1r0k 31.01.2013 пише:

  Tiger пише:
  Жити до весілля разом? Що за туфта!

  Чому це туфта? Ну а як інакше пізнати людину ближче. Жити разом – це один з так би мовити етапів стосунків.

 14. Tiger 31.01.2013 пише:

  danc1r0k, це якась маячня. Я маю на увазі те, коли все як при одруженні (лиш діти ще не народились), але дівчина чекає, що хлопець їй запропонує вийти заміж (таке описано в фільмах – “Брюс Всемогутній”, “Адреналін”). Ось це я вважаю фігнею.

 15. Jorgen 31.01.2013 пише:

  Коли тобі втовкмачують в голову з дитинства мама, баба, сусідка, священик, що жити чоловікові разом з дівчиною не будучи одруженими це погано, то ясно, що будеш вважати це фігнею. Хіба що ніхто з них, і в тому числі Tiger, не зуміли пояснити, що саме в цьому поганого :hello:

 16. Тарас 31.01.2013 пише:

  Jorgen пише:
  Коли тобі втовкмачують в голову з дитинства мама, баба, сусідка, священик, що жити чоловікові разом з дівчиною не будучи одруженими це погано, то ясно, що будеш вважати це фігнею. Хіба що ніхто з них, і в тому числі Tiger, не зуміли пояснити, що саме в цьому поганого :hello:

  А поясніть, що в цьому хорошого з моральної точки зору? Тільки не починайте про “пізнати краще”, тощо. Це просто виправдання.
  І правильно роблять що втовкмачують. На фоні тотального занепаду культури і моральних цінностей, це мінімум, що вони можуть робити і, на щастя, роблять. Америка, Європа, ті псевдопрогресивні країни насаджують нам поняття, що спільне життя/секс/діти до шлюбу це нормально, а ми й раді, що наша моральність знижується, і ще дивуємось, чого у нашій країні все занепадає.

 17. Катерина 01.02.2013 пише:

  спільне життя до одруження – це гріх, а лише кохатися до одруження – це менший гріх? 🙂

  Але якщо Тарас, у Вас не були спільного життя та сексу до шлюбу – моя вам повага. Вашій коханій людині дуже пощастило!

 18. Архіваріус 01.02.2013 пише:

  Тарас, ви пишите – Америка, Європа, ті псевдопрогресивні країни насаджують нам поняття, що спільне життя/секс/діти до шлюбу це нормально, а ми й раді, що наша моральність знижується, і ще дивуємось, чого у нашій країні все занепадає.
  Не знаю чому, але Європа та Америка мають життєвий рівень набагато вищий за наш. А в нашій країні все заненадає, бо до влади прийшли люди зі зековською психологією і скоріше всього цим можна все пояснити.
  А одруження та дошлюбне життя це особиста справа кожного. Первісні люди якось жили без шлюбу, і нічого страшного з ними не відбулося. В кінцевом результаті моральність тут ні при чому.

 19. Tiger 01.02.2013 пише:

  США і країни Євросоюзу – нормальні! Нам необхідно рівнятися на них! А я передумав…. Може, жити разом до шлюбу і нормально (?).

 20. Старий пес 01.02.2013 пише:

  … було би з ким …

 21. Тарас 01.02.2013 пише:

  Катерина пише:
  спільне життя до одруження – це гріх, а лише кохатися до одруження – це менший гріх? :)
  Але якщо Тарас, у Вас не були спільного життя та сексу до шлюбу – моя вам повага. Вашій коханій людині дуже пощастило!

  Та ні, не думаю що менший. І те і те дуже погано.

  Архіваріус пише:
  Тарас, ви пишите – Америка, Європа, ті псевдопрогресивні країни насаджують нам поняття, що спільне життя/секс/діти до шлюбу це нормально, а ми й раді, що наша моральність знижується, і ще дивуємось, чого у нашій країні все занепадає.
  Не знаю чому, але Європа та Америка мають життєвий рівень набагато вищий за наш. А в нашій країні все заненадає, бо до влади прийшли люди зі зековською психологією і скоріше всього цим можна все пояснити.
  А одруження та дошлюбне життя це особиста справа кожного. Первісні люди якось жили без шлюбу, і нічого страшного з ними не відбулося. В кінцевом результаті моральність тут ні при чому.

  Згоден, влада в нас м’яко кажучи не найкраща. Але частково винні у цьому ми ж самі, бо своїм мовчанням допустили до влади зека і його шісток. І щодо рівня життя теж частково винні ми самі, і замість того, щоб збільшувати загальний добробут, ми кожен “тягнемо покривало на себе”, і в результаті маємо те що маємо.
  Необхідно у будь-якій ситуації перш за все залишатись людиною, а не уподібнюватись тварині, що т…є все що ворушиться (перепрошую за вислів). Також ви написали про первісних людей, на що я вам нагадаю про Содом і Гомору. Далі, думаю, коментарі зайві…

 22. lili1 08.03.2024 пише:

  Не вмію готувати і нічого такого в цьому не бачу) Але бувають випадки коли хочу порадувати близьких або себе, тоді шукаю дуже прості рецепти та пробую)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*