Свято: Блог Воробуса відвідало 2 мільйони відвідувачів

2 мільйони відвідувачів

Робочий тиждень підходить до завершення, незабаром вихідні, а у Воробуса вже зараз свято. Не подумайте що автор блогу одружується, у нього день народження чи щось інше.

Все простіше – сьогодні у мого «дітища», блогу черговий ювілей. Буквально кілька хвилин тому його наш інтернет-ресурс відвідав 2-ох мільйонний відвідувач.

Отже, таким чином, за весь час що минув від створення блогу (а це приблизно більше як три роки) його прочитали два мільйони читачів.

Приємно, що не кажіть. Якби кілька годин тому не глянув у статистику, то можливо написав би пост із значним запізненням, а так маємо, те що маємо.

Цікаво мені стало, а скільки ж часу минуло від часу коли блог відвідало мільйон читачів. Нетривалий пошук по архіву дав свій результат. Це сталося у 2011 році, а саме 21 грудня. Багато часу із того часу минуло? Та не думаю, час летить стрімко. Ще десь нещодавно Воробік був школяром, а вже на носі тридцять.

Повертаючись до блогу хотів просто подякувати всім нашим читачам за те що приділяєте нам увагу, коментуєте пости, інколи критикуєте. Знаєте, колись критика мене злила, але з роками я зрозумів, що вона лише допомагає ставати кращими.

Інколи мене запитують, а чого ти, Воробус, так часто оновлюєш ресурс і чи не ліньки тобі це робити? Відповідаю, звісно що ліньки, але настільки звик вже до ведення блогу що вже якось і за лінь забув.

У нас є дуже багато постійних читачів, які кожного дня заходять за улюбленою адресою щоб прочитати щось нове цікавеньке, як же їх розчаровувати.

Також приємно що деколи люди присилають свої статті нам на публікацію, зокрема особлива подяка пану Zarsу, Вертоліту, пану Патрону, Razanу, Янусі та іншим людям. Ой, забув ще згадати гуру блогу – Архіваріуса.

Вони своїми статтями доповнюють блог або ж просто пишуть щось цікаве коли мене нема.

За час, який минув від створення блогу у нас на блозі бували і скандали, і сварки, і конкурси, і дизайн змінився, і з тролями боролися. Комусь це подобалося, комусь – ні. Але, як мені сказав один пан (імені казати не буду), постійна увага означає те, що ресурс живе.

Блог Воробуса і на далі буде продовжувати радувати вас все новими та новими статтями, тепер у нас нова мета – три мільйони відвідувачів. Перші люди вже до цього рекорду долучилися.

З найкращими побажаннями, ваш Воробус. 🙂

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 11 може ще щось напишете?

 1. Jorgen 25.01.2013 пише:

  💡 коли йдем бухати 😡

 2. 1 25.01.2013 пише:

  💡

  PS.Спроба номер два

 3. voburos 25.01.2013 пише:

  vorobus, а яким чином можна надіслати вам статтю на публікацію?

 4. black0wolf 25.01.2013 пише:

  Вітаю 💡
  Не за горами і 5-й мільйон)

 5. Вертоліт 25.01.2013 пише:

  Jorgen а тобі би тільки бухати )))))) 🙂
  Воробусик вітаю !!!! 💡

 6. zars 25.01.2013 пише:

  Вертоліт пише:
  Jorgen а тобі би тільки бухати )))))) :)

  За чужой шчот пьют даже трєзвєннікі і язвєннікі

 7. Jorgen 25.01.2013 пише:

  voburos пише:

  vorobus, а яким чином можна надіслати вам статтю на публікацію?

  http://vorobus.com/contacts

 8. Вітаю. ХТО 2МІЛЬЙОННИЙ?
  p.s Мені б так в групі.

 9. Архіваріус 26.01.2013 пише:

  Вітаю львівського птаха з його черговим ювілеєм. Успіхів та творчого натхнення! 🙂

 10. Президент, можна хіба що IP-шник вирахувати, та і то навряд))

 11. Олександр, жаль я хотів привітати 2 мільйонного.

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Підсумки роботи блогу Воробуса у січні

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*