Підсумки роботи блогу Воробуса у лютому

Воробус працює...

Завершився місяць лютий, наступив березень, а з ним і весна. Традиційно у перший день нового місяця блог Воробуса підводить підсумки своєї роботи у минулому місяці.

Що вдалося, а що не вдалося, які плани на майбутнє про це та не тільки читайте у черговій статті на блозі Воробуса.

Що можна згадати?

Отже, найважливішою, мабуть, подією минулого місця стало те, що Воробус знову вийшов у люди. На цей раз я із прекрасною дівчиною – Ольгою вирішили поїхати в в гості до нашого активного дописувача – Назарія, знаного у колах більше як Razan.

Зустріч вдалася на славу, гарно посиділи і договорилися про те, що неодмінно ще відвідаємо юнака.

Футбол.

Як не згадати виліт наших клубів із другого за престижністю турніру під назвою – Ліга Європи. Хто міг подумати що так станеться? Дніпро, Динамо, Металіст – всі по черзі залишили турнір, а могли виступити значно краще.

Є ще надія на Шахтар, але перемогти на виїзді в Німеччині Боруссію буде ой як не легко.

Продовжуючи тему футболу як не згадати виступ автора блогу і його команди «Курсанти» на студентській лізі. Грали ми грали, а потім раптово взяли і перестали. Чому? Фінансові труднощі, брак футзалістів – все це змусило прийняти кардинальне рішення, а саме знятися зі змагань.

Згодом Воробус дебютував за нову команду, але знову ж таки дебют не вдався. Але, ще не вечір?

Чергове інтерв’ю.

Одного зимового вечора до мене звернувся відомий блогер Патрон із пропозицією взяти у мене інтерв’ю на тему мистецтва. І хоч Воробус у цій тематиці «плаває» я люб’язно погодився. Вийшло досить таки не погано.

Лижі.

Зима завершується, тому радий що ще раз довелося з’їздити і зробити одне із улюблених занять. Покатався на славу, і якщо випаде ще нагода обов’язково ще раз візьму палки в руки. 😀

Ну, і як не згадати за інших авторів блогу. А саме велика подяка Zarsу, Патрону, Архіваріусу та тому ж Разану за цікаві пости.

Чого слід очікувати на блозі Воробуса у березні?

Перше, це будемо говорити про свято, яке має назву – 8 березня. Що подарувати, як зробити приємне нашим жінкам та багато іншого.

Друге – завершаться футзальні змагання команди «V.M.X» із Воробусом у команді.

Третє – можливо, якщо дозволить погода автор блогу зробить виїзд у якесь цікаве місце, наприклад, той же Буковель, де починається оксамитовий сезон.

Четверте – футбол з Воробусом. Скільки я вже обіцяю цого зробити і все ніяк не виходить. То дата не та, то люди не можуть.

А загалом весна – пора кохання. Як завжди на вас очікують багато постів саме на цю тему і не тільки.

Ваш Ігор Воробус.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. vrubli 01.03.2013 пише:

    Зустріч і справді відбулась на славу 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*