Весна, коти, футбол!!!

весна, коти, футбол

У перший день весни радісно. Нехай це період календарний і далеко не реальний, бо ще зимно. Ще не розпустилися бруньки на кущах і деревах, а з ними мали б паралельно розпускатися дівчата… Поки все тільки у позитивних планах і сподіваннях.

Коти, правда, під вікнами нявкають гучно і впевнено. Недарма ж 1-е березня за рішенням ООН визнано Міжнародним днем котів. Тих котів, що з’явились на світ у цей день називають березневими (російською „мартовскімі”). Придумка оригінальна і приємна до сприйняття.

В Україні сьогодні початок другого кола чемпіонату з футболу. Нарешті справжні уболівальники зможуть згадати смак доброго пива під час огляду баталій на зелених (ну поки майже зелених) газонах стадіонів.

У кінці лютого були перші спроби окремих футбольних клубів України побігати на Єврокубках. Ця розминка була неефективною. Пролетіли. Причин багато: немає ще ігрової практики (забули професіонали як м’яча копати), судді не з нашої рідної федерації, суперники з якоюсь більшою охотою бігали за м’ячем, газони жорсткуваті і т.д., і т.п.

У футбольних клубах під час „зимових канікул” відбулись певні зміни у складах. Наш Бандерштат, звичайно, цікавлять „Карпати”. З новим тренером Костовим ми не спостерігаємо поки великих успіхів у чемпіонаті. Крім того, втрати ще початку чемпіонату (Федецький, Кожанов) далися взнаки. Тепер Лукас посварився із головним тренером. Тренерів не влаштовує Ткачук. Мартинюк і Касьян десь на „оглядинах”. Костов робить якісь незрозумілі заяви про шанси молодих гравців з молодіжного складу потрапити в основу. Конкретики нуль. Правда взяли Геращенкова (десь із Росії), якогось Марсельїньйо (з Бразилії), повернули з оренди Бідловського. А де місцева молодь? Ціла ж „школа” є!

Також читайте:   Підсумки виступу ФК Львів у сезоні 2009/2010 років

ЗІКівська карпатівська телепрограма „Про „Карпати” просто дістає своїм примітивізмом. Тренувальні збори, де клуб програв більшість спарингів висвітлює як великий успіх підготовки до чемпіонату. А прославлення зелено-білої тренувальної перемоги над „Тернополем” просто викликає сміх крізь сльози. Давайте ще може спаринг з трускавецькими „Карпатами” організуйте і похваліть перемогу у 10-0.

Як би там не було, але на футбол піду. Спортивний бренд „ФК „Карпати” мій. Завжди буду його прихильником і активним уболівальником. Не дивлячись на труднощі клубу без мене (уболівальника) йому буде ще важче. Без фанів за воротами не буде не тільки футбольної Галичини, але й українських „Карпат”. Саме „українських”. Бо наші так звані „клуби-гранди” є тільки учасниками українського чемпіонату. Української ідеології – нуль.

Весна прийшла. Поки коти нявчать ми всі активненько підемо на рідний серцю стадіон „Україна” покричати за наші „Карпати”.

Олє-олє.

Автор статті: zars.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

 1. orest_lv 01.03.2013 пише:

  … зі сльозами на вочах і сердечним щемом, складаю пошану і сі молю за високодостойного пана Димінского … Зак він є, то наші славні КАРПАТИ НЕ ЗГИНУТ …Дай йому Боже … і многоая літа … і з роси і з води … і побільше статків і маєтків … і тогди на команда всіх у Європі закопає …
  … а найперше зі всіх понтів ми получимо у Таврії: 0-штири 😈

 2. orest_lv 03.03.2013 пише:

  …. звитяга 2-0 !!! 😮
  …. шось буде … або займемо почесне одинайцяте місце … або ше когось продамо … кудась … де більше грошви дадут …
  … а якщо серйозно … докотилися – радіємо 11-му місцю … ДОСЯГНЕННЯ !!! (хоча може це і світло у кінці тунелю !!!

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Хто викрав львівський трамвай? (відео)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*