Львівські озера

Винниківське озеро

Пройшло вже 2 тижні літа. Хоча й не такого спекотного, як минулого року, але погода стає вже кращою і хочеться майнути кудись на водойму, позагаряти і поплескатися у воді. З річками у Львові і біля нього проблема, а ось озера є, і де саме можна відпочити з мінімальними витратами та деяким комфортом – читайте далі.

Винниківське озеро. Напевно, найпопулярніше серед жителів Львова. Тут є більш-менш «людський» пляж, альтанки, де можна попоїсти і попити :), ну і ще можна шашлик приготувати (є мангал). А ще на Винниківському озеру можна покататися на катамарані чи човні.

Вхід на озеро – 10 грн. з людини, альтанка в районі 100 грн. залежно яка альтанка.

Тепер як добратися. З Сихова туди їде 40-ва маршрутка, а ще автобус 5а з центру і маршрутка №36.

покаталися на човні :)

Брюховицьке озеро. Теж досить популярне озеро і недалеко від Львова. Є такий собі пляж з кабінками для переодягання ну і ніби все. Це вам не гламурний заміський клуб типу http://www.marcoclub.com/serviceclub.html. Але як є хороша компанія і веселий настрій, то що тобі ще потрібно?

По фінансах. Вхід на пляж – 5 грн., лежак – «чірік». Ціни минулорічні 🙂 Маршрутки – 8, 22.

«Львівська Швейцарія». Знаходиться ця місцина біля об’їзної Львова як виїжджати з Зеленої. Озеро доволі велике, є непоганий пляж з піском. Біля озера можна орендувати альтанку і мангал. Ще є якісь там гойдалки для дітвори і т.д.

Вхід туди минулого року коштував 10 грн., може так і залишилось цього року, не знаю, ще не був. А от з добиранням «проблєма». Треба або бути на колесах, або таксі брати, або пішки тусувати від траси на Львів.

«Байкал». Так в народі називають озеро в селі Задорожня. Воно не зовсім львівське, бо їхати до нього аж 40 км., але для бувалих туристів це не біда. На «Байкалі» чиста вода, нормальні пляжі, рибку можна полапати і так далі.

Добратись туди «по студентському» можна електричкою «Львів-Лавочне» або «Львів-Моршин». Ну і назад так само. Вхід на озеро безплатний.

Глинна Наварія. Озеро знаходиться в 10 км. від Львова. Правда на відміну від розглянутих вище воно якесь брудне і недоглянуте, так що поплавати там не надто приємно. Тим більше що і санстанція там плавати заборонила. Але там можна добре відпочити біля води з компанією друзів, щось поїсти, поспівати, рибку порибалити.

Добратися до Наварії можна електричками «Львів-Лавочне» або «Львів-Моршин», або маршрутками з ж/д вокзалу, які їдуть на Пустомити. Вхід на таке озеро ясно що безкоштовний.

Так що відпочити в принципі є де, але хотілося би більше. Якщо знаєте інші місця – пишіть!

P.S. Ще в селі Зашків є озеро. Про нього читайте тут.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Ігорко 14.06.2013 пише:

    вхід на Брюховецьке озеро – 10грн

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*