Футбол. Чемпіонат України. Карпати 2:0 Севастополь (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 2:0 Севастополь (відео)

Карпати перемагають Севастополь

У 23-оу турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали гостей із Севастополя – команду ФК Севастополь.

На радість львівським вболівальникам футболу, гра завершилася перемогою саме «зелено-білих» із рахунком 2-0.

Невдалим виявився старт для львівських Карпат після зимової перерви. У двох зіграних поєдинках команда Севідова двічі програла по 0-1. Турбувало найбільше те, що команда не могла забити.

В якій формі перебувають зелено-білі, на ці запитання відповідь мала дати гра у Львові між «левами» та командою із Криму – Севастополем.

До речі, ходили навіть чутки, що ця гра може не відбутися по всім відомій причині.

Але, здоровий глузд таки переміг і команди ринулися у вир спортивного азарту.

Радує те, що вчора Карпати продемонстрували дійсно хорошу гру. Севідов зробив декілька замін у порівнянні із минулими поєдинками і команда забігала.

Хоча, можливо так давав нам грати суперник, який і сам біг і другим давав грати.

Відкрили рахунок «карпатівці» вже на 18-й хвилині. Це Бохашвілі вивели віч-на-віч із кіпером гостей і він не схибив. До речі, це був перший гол українця у прем’єр-лізі.

Гості спробували щось протиставити, старався Кузнєцов, але вдало діяв захист та кіпер Карпат.

Також читайте:   Футзал. Кубок України. "Галицька Здоба" тріумфує в Івано-Франківську

У другій 45-ти хвилинці картина на полі не змінилася. Карпати багато рухалися, Севастополь робив спроби відігратися, але забили знову леви.

Йшла 85-та хвилина, коли Гладкий ударом головою чудово замкнув старання своїх партнерів.

2-0 і гру можна було завершувати.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Карпат із рахунком 2-0, а це означає, що саме наша команда набирає три очки в цій грі і додає їх загалом до свого активу.

Зараз Карпати мають 22 пункти і посідають 10-те місце в турнірній таблиці.

Наступний, 24-й тур чемпіонату відбудеться рівно за тиждень. Зокрема, «зелено-білі» поєдинок цього туру зіграють 6 квітня на виїзді. Суперник – діючий чемпіон країни донецький Шахтар.

Можна не сумніватися, ця гра для наших футболістів буде дуже важкою. Згадати лише треба як у першому колі Карпати на своєму полі зуміли обіграти «кротів». Тоді, навіть тренер останніх не потиснув руки тренеру Карпат – Севідову.

Нам є що доводити на полі. Ця гра, до слова, розпочнеться о 17 годині.

Вболіваємо за команду нашого міста, а поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку між Карпатами та Севастополем: