І чому ж я не взяв у неї номер телефону

Де ти?

«Коли маємо – не цінуємо, коли втрачаємо – сумуємо». Саме таку фразу я собі часто повторюю після нещодавнього мого випадку, який відбувся зі мною в трамваї.

Як і пан Воробус, я віддаю перевагу електротранспорту. Ним їжджу як на роботу, на гульки, так і просто коли хочу помилуватися нашим прекрасним містом Лева.

Запитаєте а що роблю коли трамвай зламається? Відповідь очевидна – йду пішки. Кажуть багато ходити теж корисно. Геморою точно не буде….

Так от, повертаємося до наших пирогів.

Сів я в трамвай, купив квиток у водія, шукаю собі місце біля вікна що потім триста разів не вставати, знаходжу та й їду дивлячись у вікно.

Зупинка біля політехнічного університету. Сідає в салон молода симпатична дівчина, довго думає де присісти і обирає місце якраз біля мене.

Доля? проста зустріч? збіг обставин? Важко також одразу ж сказати.

Дивно, але дівчина першою починає до мене говорити. О, Боже!!! Невже знову ці свідки Єгови, мормони чи ще там хтось? Чогось на мене їм фартить…

Але, ні… Дівчина починає говорити за гроші. Мабуть захоче мені щось продати? І це хибний, як виявиться згодом, варіант.

Панянка говорить за кризу в країні, за політичну ситуацію, дороги тощо.

Невже нарешті мені пощастило в житті і я не буду затятим холостяком? Та, сам собі дивуюся. Традиційно балакучий я зараз не можу сказати ні слова.

Єдине що вдалося видати із моїх вуст: «А ви, мабуть, навчаєтеся?» Красуня одразу ж ствердно відповіла, почала розповідати про свої нелегкі студентські будні, про важке добирання до додому.

Я зачарований лише на неї спостерігав. І немовби весь світ для мене став іншим.

Мить, дівчина мене наче будить і каже, цитую: «Ви не пропустили свою зупинку?» Знаю що вже переїхав дві, але кажу що ні.

І так мені приємно, і так мені було добре, навіть забув за буденність.

Зупинка, дівчина зі мною прощається, дякує за приємну бесіду. І що це зі мною? Я немов вкопаний, та спитай її номер телефону? Але, я зніяковів і цього не зробив.

Вийшов на наступній зупинці і почав собі думати, що в цьому житті треба таки бути відвертішим.

Що мені зараза залишається робити? Колега сказав що шукати дівчину через інтернет. Але, лишенько, я знаю лише що вона вчиться на третьому курсі Львівської політехніки….

Все, більше нічого…. Але, таки шукаю….

Він, Вона, вікно, трамвай
Разом, подих, дивно, чай
Запросити її чи ні?
Зранку, погасли всі вогні

Він, Вона, вікно, трамвай
Розмова, погляд, не втікай!
Приємні відчуття, час іде,
Доля сама не прийде

Він, Вона, вікно, трамвай
Ти дій, а не чекай
Очі, подих, там де ти, стоп, зупинка, назавжди…

Автор статті: bankiduki.Також раджу прочитати:

коментарів - 9 може ще щось напишете?

 1. Ycom 04.02.2015 пише:

  І що ж тут такого важкого і неможливого – знайти дівчину з 3-го курсу Львівського політехнічного університету! Якщо дівчина Вам дуже сподобалась, то вивчите розклад занять і наберіться терпіння, щоб зустрічати студентів 3-го курсу після закінчення пар. От і все. Простіше простого. А от щодо “приставанням” до Вас Свідків Єгови, то раджу Вам прислухатися до них – вони дуже вірно пояснюють Біблію. 🙂

 2. russo turisto 04.02.2015 пише:

  Банки, ты лучше сделай плакат с надписью – ДЕВУШКА ИЗ ТРАМВАЯ Я ХОЧУ ВИДЕТЬ ТЕБЯ, и стой себе возле учебного корпуса. Возможно кто-то и обратит на тебя внимание. 😀

 3. Гарна історія, хлопче! Але не переживай, бо це доля вас разом звела! Ви ще зустрінетесь обов’язково, адже просто так не буває нічого, уж повір мені. Я б тобі порадив пошукати її в одній із найпопулярнійших соц. мереж, або дуже казково зачекати біля униіеру із букетом роз і сказати щось приблизне “Вибачте, дівчина. Ми вчора з вами бачилися у трамваї і здається, що Ви захопили із собою одну мою річ… моє сердце”. 🙂
  Як би то не було, але бажаю Вам удачі у пошкуах!!!

 4. The Notorious B.I.G. 05.02.2015 пише:

  :facepalm:

 5. ViK 06.02.2015 пише:

  Короче, Горобе, чергуй на тій зупинці і неодмінно зустрінеш її ще раз)))

 6. Vorobus 07.02.2015 пише:

  ViK, при чому тут Гороб? читати уважно треба, а не ліпити а би було :facepalm:

 7. Архіваріус 07.02.2015 пише:

  Банкідукі, а ти впевнений, що вона дівчина? Можливо вона заміжня жінка і вже давно має чоловіка та парочку дітей. 😕

 8. taras32 07.02.2015 пише:

  Я один раз спробував в трамваї познайомитись з ціцькастою і попкастою супер пупер абелденною дівчиною, то вона мені сказала, що порядні дівчата в громадському транспорті і на вулиці не знайомляться. Воробус – ти що порядна дівчина, сорі, ти напевно порядний мужік, але поморозився як баба. 😥

 9. The Notorious B.I.G. 09.02.2015 пише:

  Горобе ти просто пес 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*