Як заїхати в село Раковець?

Маршрутка Львів-Раковець

Вихідні завершилися, а це означає, що прийшов час повертатися на роботу й заробляти гроші.

Повертається до роботи й блог Воробуса і вже за декілька хвилин слід очікувати на чергову порцію публікацій від автора ресурсу.

А розпочнемо ми із теми про яку ваш покірний вже давно хотів написати. Просто, коли не пробував знайти цей автобус ніяк мені це не вдавалося.

І ось вчора, таки мені пощастило. Повертався зі Сколе і чисто випадково сів у маршрутку Львів-Раковець, яка мене відвезла в центр міста.

Але, про все по-порядку.

Отже, думаю всі добре знають таке село як Раковець.

Відоме вони тим, що саме тут знаходиться цілюще джерело на яке кожного приїздить дуже і дуже багато людей. Бував там і Воробус кілька разів.

Та й навіть скажу більше, хочу побувати там ще не один раз.

Єдина проблема, яка виникає – це проблема доїзду. На автомобілі чи іншому приватному транспортному засобі не завжди виникає можливість їхати. Тому, приходиться шукати альтернативні рішення доїзду громадським транспортом.

Яким транспортом можна доїхати в Раковець?

Якщо ви нікуди не поспішаєте і маєте достатньо часу та сил, то можна їхати в це село будь-яким автобусом, що прямує в сторону Миколаєва, Стрия і просити водія зупинити в Раковці.

Проте, не все так просто як здається. Справа у тому, що від автобусної зупинки йти до джерела ще приблизно 3 кілометри, а це при спекотній погоді не кожному під силу.

Залишається чекати маршрутки, яка їздить за напрямом Львів-Раковець.

Як вдалося мені дізнатися, відправляється вона з вулиці Шота Руставелі за наступним розкладом:

6.20, 8.30, 13.30 і остання маршрутка зі Львова – 17.20.

Доїздить вона фактично до самого джерела і не виникає жодних проблем взяти з собою кілька баклажок води і привезти її собі додому.

Якщо ж говорити про маршрутки з Раковця, то вони їдуть за таким розкладом:

7.30, 9,45, 15.00 та 18.40 – остання маршрутка з цього відомого своїм джерело села.

Питання ціни.

Думаю це також цікавить людей, адже з теперішньою кризою в країні люди все більше та більше почали економити.

Так от, щоб доїхати зі Львова до Раковця з власного гаманця одній особі прийдеться викласти не багато, не мало, а 13-ть гривень за одну поїздку.

Моя думка, що це не така велика сума як здається на перший погляд. Раз в місяць сюди поїхати не те що можна, а треба.Також раджу прочитати:

коментарів - 10 може ще щось напишете?

 1. Soroka 20.07.2015 пише:

  З особистого досвіду скажу, що краще добиратися в Раковець на стрийських і миколаївських маршрутках. Просто вони їздять часто, а в порівнянні з раковецькою – дуууже часто. Те що йти багато – дійсно є такий мінус.
  А в ідеалі краще їхати машиною взявши з собою баклахи для набору води (тут є стурмок, з гори тече). Ми живемо не далеко від Раковця, і за водою їздимо періодично. (існує в мене підозра, що воду яку продають з машин “Моршинська” теж набирається десь в цих краях).

 2. Ігор Петрович 19.03.2016 пише:

  Шановні відвідувачі джерела, туристи !
  Не кидайте у джерело монети ! Із джерела люди беруть воду, а на монетах у воду можуть потрапити збудники кишкових інфекцій, дизентерії, черевного тифу, сальмонельозу, гепатиту, та інше. Це ж не “фонтан у Львові”, хочите повернутися – то помоліться і зробіть пожертву у спеціально відведену для цього скриньку. Завчасно вдячний за розуміння.

 3. Менестрель 30.03.2018 пише:

  Хто знає графік актуальний ?

 4. Наталія 10.11.2018 пише:

  чи є інфо про розклад на теперішній час?

  • Vorobus 11.11.2018 пише:

   спробую Вам допомогти. Поки що лише знаю, що цю маршрутку можна зловити на Стрийській-Науковій

 5. жахлива маршрутка водій хамить людям обзиває їх їз школярів бере повну вартість за проїзд їздить як хоче не по графіку кінцеву зупинку зробив собі біля своєї хати на верхньому шуварі люди задають йому питання чому ви так їздите він відповідає моя маршрутка що хочу то і роблю

 6. Анонім 07.06.2021 пише:

  Чи актуальна ця маршрутка на даний час?

  • Vorobus 08.06.2021 пише:

   актуальна, але їздить тепер від Стрийської-Наукової

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Джерело в селі Раковець 2 серпня 2015 року (відео)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*