Що подарувати хлопцю на День Валентина

Що подарувати хлопцю на День Валентина

Скоро, зовсім скоро, всі закохані дівчата і жінки бігатимуть по магазинах і шукатимуть достойний подарунок в доповнення до банальної валентинки! Знаходження правильного подарунку на день Валентина для чоловіка ніколи не буває легким!

Я склала невеликий список, думаю щось з нього обов’язково виберете для свого єдиного і неповторного коханого.

1. Парфуми. Найпопулярніший подарунок для чоловіків на день Валентина. Як на мене, якщо знаєте улюблені аромати коханого - безпрограшний варіант. Щодня буде парфумитися і згадувати тебе кохану.

2. Квитки на спортивну подію. Який хлопець не хотів би спортивних квитків? Якщо ваш хлопець спортивний фанат і не пропускає жодної гри улюбленої команди, чому б не змусити його піти на гру? Якщо ви любите спорт теж, це може бути побачення для вас обох!

3. Набір для гоління. Також дуже популярний і потрібний подарунок. Ви ж любите гладко поголену шкіру? Зробіть приємне і собі і коханому.

4. Годинник. Тоді він точно не спізниться на побачення і вчасно повертатиметься додому. Щоправда існує повір’я, що годинник треба купити за символічну суму у того, хто дарує.

5. Квитки на концерт. Зрозуміло, що ви підете вдвох, танцюватимете під його улюблену музику, це просто фантастична ідея для побачення.

6. Шкіряний гаманець або портфель. Гаманці потрібні всім, а для чоловіка, який працює в офісі, портфель суперовий подарунок. Не забудьте покласти в гаманець символічну суму грошей.

7. Ігрова приставка або диск з омріяною грою. Всі ми знаємо, що чоловіки ще ті ігромани.

8. Подорож куди ви разом мріяли. Найромантичніша відпустка гарантована !

9. Щось для його авто. Повірте, мужчина це оцінить.

10. Щось пов’язане з його захопленням. Рюкзак для туриста,спортивне спорядження для любителя спорту, фотоапарат для любителя фотографувати, тут можна продовжувати до безкінечності.

Бажаю Вам здійснити вдалий вибір та гарно подивувати свою "половинку" 🙂Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

  1. Alex_V 07.02.2016 пише:

    11. Шкарпетки 😀

    Якщо без жартів, то я, як чоловік, не радив би нічого з цього списку дарувати, особливо парфуми, чи набір для гоління, бо банальніше вже нема куди. І взагалі, ці всі речі чоловік може купити собі сам. Так що це якось може принизити його гідність, на мій погляд. От чого він не може, так це спекти собі смачного торта чи ще там чогось смачного. Рецептів в соц. мережах зараз повно, можна щось і підібрати.

  2. The Notorious B.I.G. 20.05.2016 пише:
  3. Оскар 26.05.2020 пише:

    Рюкзак

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*