Де у домі найкраще займатися коханням

Де у домі найкраще займатися коханням

Тепер настав час поговорити на інтимні теми. А чому б і ні? Ми ж люди – дорослі й як не крути, але маємо задовольняти свої потреби.

З часом треба й пару собі знайти, будувати сім’ю і само собою займатися коханням. Ну, а як без цього. Лише треба придумати саме ви це будете робити. Ну, хтось любить це робити в ліжку, хтось у ванній кімнаті, а хтось просто на землі.

Блог Воробуса вирішив дати кілька порад по переліку місць де можна зайнятися коханням й одразу ж проаналізує де це можна робити найкраще.

Отже, займатися коханням зі своєю половинкою можна:

1. У ліжку

Як на мене, це найкраще місце. Нічого видумувати не треба, лягаєте спати й починається. Тепло, зручно, не простудитеся й так далі. Плюс є м’який матрац, на якому не так твердо.

2. У ванній кімнаті

Тече тепла водичка, кохана людина поруч, мінімальна романтика, життя вдалося. Мінусом такого місця назвав би те, що там може бути незручно. Ванні кімнати бувають малих розмірів та й зрештою, в останні роки спостерігається тенденція до встановлення душових кабінок.

3. На підлозі

Як на мене, варіант підходить для тих, яких вже аж сильно притиснуло. Як то кажуть, природа зіграла своє. Пара впала на змелю і давай, почалося…. Мінус – твердо та й на землі може бути холодно.

Також читайте:   Робити чи не робити фото у стилі "NEW"?

4. На столі

Чи бували у вас такі ситуації коли все змітали зі стола й почали займатися коханням? Такий варіант також чимось схожий до попереднього, щоправда тут вже так холодно, як на тій же землі не буде.

5. На пральній машині

Дехто каже, що чудовий ефект ще створюється коли машина працює. Не знаю як цей варіант, бо не пробував, але також має право на життя.

6. На підвіконні

Пам’ятаю чув колись історію від людей як один хлопчина познайомився з дівчиною і вічно коли займався коханням з нею, то відкривав вікна аби всі чули що він мачо.

Сміялися з нього всі хто лише міг, але варіант – на вікні також підходить, головне його не відкривати, бо це дикість.

Є ще й такі люди для яких дім – це не місце для сексу. Їм треба екстрим, а отримати вони його можуть в таких місцях як:

Ліфт, на морі, в робочому кабінеті, в літаку, в громадському туалеті, на природі, в парку на лавочці, в автомобілі – це все варіанти місця, де можна зайнятися сексом.

Тому, вибір за вами. Головне щоб вам і вашій парі було комфортно. Ну, і треба не переборщити.

Пам’ятаймо, секс продовжує життя…

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. Петро 22.04.2016 пише:

  У душовій кабінці також норм, якщо вона трішки велика… Головне не розбити 🙂
  А щодо столу… То на роботі це власне єдиний варіант… ну крім підвіконня XD… Хоча в таксиста в автомобілі це на роботі, а от в інженера-атомника… краще вдома 🙂

 2. asd 25.04.2016 пише:

  звідки ти це все знаєш?

 3. Вертоліт 27.04.2016 пише:

  Ох душова душова…

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*