Як перетворити святкову сукню на щоденну

Як перетворити святкову сукню у щоденну

Перебирала я одяг у шафі і задумалась. Мабуть у кожної жінки висять і сумують у шафі святкові або коктейльні сукні, вигуляні 1-2 рази на весілля друзів, ювілеї батьків, хрестини, навіть на власне весілля чи випускний. На прогулянку з дитиною не одягнеш, в кіно урочисто, на вечерю з друзями всі в джинсах приходять.

Тож які можуть бути варіанти, як адаптувати святкові сукні і носити їх в повсякденному житті?

1. Плювати на все і просто носити: на побачення з чоловіком, в літній відпустці на пляжі босоніж і зробити красиві фотографії на пам'ять, нехай всі в джинсах, а ви - королева 🙂

2. Не купувати сукні з вузьким спектром застосування. Купуйте базові сукні, які за допомогою аксесуарів можна адаптувати під різні ситуації і зробити варіант більш-менш урочистим. Подивитися як такі виглядають можна тут http://divaroom.ru/. До того ж, менше шансів, що плаття запам'ятають з першого разу. При купівлі віддавайте перевагу сукням до коліна (плюс-мінус пару сантиметрів), плаття до підлоги буде складніше вписати в повсякденний гардероб.

3. Ну, а якщо сильно нарядне плаття вже висить у шафі, то пробуємо його спростити різними способами.

- Одягаємо поверх кардиган, светр, світшот, джинсову сорочку, шкіряну або джинсову куртку. Тобто, перетворюємо плаття в спідницю.
- Доповнюємо балетками, кедами, кросівками, грубими черевиками і повсякденною сумкою .

Думаю, що плаття найкращий і найвигідніший одяг для жінки.

Десь 90% людей складають свою думку про іншу людину всього за кілька хвилин. Саме тому, зовнішній вигляд, одяг по якому зустрічають, повинен чітко говорити про те, що ти жінка.

Саме плаття підкреслює жіночність і додає жінці неповторність. Маленька звичка носити плаття відбивається на всій зовнішності, виробляє більш плавні і витончені руху, робить жінку граціозною і привабливою. Цього не дадуть ніякі штани.

Плаття повинні бути у будь-якої жінки, різних форм і різних забарвлень. Плаття завжди жіночні, навіть з чобітьми.

Розбудіть в собі маленьку принцесу з дитинства, купіть багато плать. І кожен раз, одягаючи їх, радісно заявляйте всьому світу - я Жінка!Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Катя 06.07.2017 пише:

    Хм, дякую за інформацію автору))

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*