Як зігріти свої думки теплим, ледь підсолодженим чаєм

Чаювання

Чай, таке цікаве та незвичне слово.

Воно походить від північно китайського chá[, - напій, що отримується заварюванням, варінням або настоюванням підготовленого листа чайного куща.

Зі словом чай пов'язано надто багато речей, хоча краще сказати, що воно вбачає як щось просте так і незвичайне, духовне. Я просто п’ю чай чи може в мене тисячі думок, а терпкий присмак чорного чаю допомагає налаштуватись на конкретне.

Або ж вечір, ліжко та улюблена книга і звичайно горня чаю, не гарячого і лише трошки підсолодженого. Ковток за ковтком і коли закриваєш очі, то блукаєш в лабіринтах думок.

Все це прекрасно і має якийсь сенс. Але чому ми п'ємо чай, тільки через те що він смачний з гарним запахом та корисний? Чи можливо не все так просто?

Спершу згадаю китайську чайну церемонію, це дійсно щось незвичайне, стільки приготувань, особливих ритуалів і все заради того щоб просто випити чаю. Можливо таке значення ми, люди, надаємо звичайним речам тільки через те, що вони надто похмурі і нам потрібно щось яскраве, з сенсом, щось що може захоплювати нас не хвилину чи дві, а дуже довго – місяці і навіть роки.

Але ні, не все так просто, деякі речі самі від природи мають якесь духовне підґрунтя і штучно їх ним не наділиш.

Наприклад, уявіть картину в своїй голові:

Вечір, заходить сонце, на балконі стоїть дівчина, тримає в руках горня чаю. Вітер ніжно гойдає її волосся, вона робить ковток, закриває очі та відчуває себе щасливою. Тепло розходиться по тілу та її огортає щось прекрасне та дуже знайоме, знайомі відчуття від роздумів, які підтримуються маленьким чаюванням.

Погодьтесь звучить красиво і в голові викликає гарну картинку. Але якщо замість чаю була б вода, сік чи інший напій то вже зовсім не ті відчуття, не та картинка в голові, зіпсований малюнок.

Так, не завжди п’ючи чай думаєш про щось величне, можливо просто тому що спішиш, а бо просто хочеться пити.

Проте, коли залишаєшся на одинці зі своїми думками, наприклад, після важкого робочого дня і зробиш собі чаю, ледь підсолодивши, щоб не загубити і на змарнувати його смак, і сядеш у крісло, розслабишся то можна дійсно відпочити і забути все що хвилює.

Можна випити чаю коли ви удвох, коли сидите один біля одного і ваші руки закохано стискають одна одну. Тоді і випийте чаю, але підсолодіть його більше, і теплі солодкі ковтки та сплетені руки допоможуть насолодитись вашим коханням.

Пийте чай коли ви розчаровані, заваріть чай та не давайте цукру, але нехай він буде добре теплим, і з кожним ковтком та дотиком чаю до ваших губ, приходитимуть думки та ідеї про те, як відчути себе добре, тому не ігноруйте їх.

Пийте чай коли ви просто друзі, чай допоможе знайти щось спільне та можливо створити кохання.

Знайдіть для себе місце, де можна сісти розслабитись та випити чаю, де не буде відволікати робота, де на будуть заважати люди, саме те місце де є ви та ваші думки будуть зігріті ледь солодким чаєм.

Таке місце, де є тільки ви, це ваш простір, чистий від всього зайвого, це маленький храм душі. Де можна отримати моральне омолодження та заспокоїтись.

Ось такі мої думки. Я напевно піду, зроблю собі чаю та буду згадувати щасливі та приємні дня свого життя.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Мар'яна 11.05.2016 пише:

    Мені аж захотілось чаю😆

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*