Санкції проти WebMoney. Що далі? - Блог про Львів

Санкції проти WebMoney. Що далі?

WebMoney

В ніч з 24 на 25 травня держава підкинула громадянам чергове «покращення» – президент ввів санкції проти найпотужнішої системи електронних платежів – Webmoney. Указ № 126/2018 можна подивитись на офіційному сайті глави держави

У 4 мільйонів українців (саме стільки, за статистикою, мають акаунти-гаманці в системі) зависли зароблені ними гроші. Вже ввечері 25-го числа почав йти шквал повідомлень від користувачів соцмережі Фейсбук про неможливість вивести на банківську картку гривні. Цей факт підтвердила і моя колега по роботі. Резерви інших валют в обмінниках стрімко закінчуються. Люди в паніці!

Буквально кілька годин назад з’явилась інформація, що НБУ відкликав ліцензію Webmoney на діяльність. Це прочитати можна за наступним посиланням.

За офіційною статистикою, лише у 6 містах (Харків, Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Запоріжжя) кількість фрілансерів сягає майже 75 000 осіб. А скільки тих, хто побажав зберегти інкогніто? Множте – думайте. А скільки працівників фрілансу у всій країні? І всі ці люди раптово втратили доступ до власних коштів, до коштів, якими мають розрахуватись зі своїми підлеглими! Через кілька днів закінчиться місяць. Отже, певна кількість людей просто на рівному місці не отримає зарплату.

Також читайте:   Як 84-на бабуся із США виграла 600 млн. доларів

У мене і кількох моїх колег вимальовується серйозна загроза втрати роботи – основного заробітку. Хто це компенсує? Куди підуть завтра десятки тисяч фрілансерів?! Хто годуватиме їхні родини?!

Керівництво Webmoney.UA вже виступило з відкритою заявою і терміново консультується з юристами. Що буде далі – невідомо. А курси валют вже почали свій «пекельний танок». Бажаючих нажитись на несприятливих обставинах завжди вистачало. Дехто сьогодні міняв електронні гривні на долари за курсом 39:1.

Одним словом – повний ******.

Автор статті: Arwenita.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

  1. Jorgen 26.05.2018 пише:

    повний ****** занадто гучно сказано, поки що частковий)) Будемо альтернативними системами користуватися, є ще ж wmz, wmr, яндекс через vpn теж працює, в кінці кінців приват24 є. Шкода тих, хто мав wmu на рахунках і тепер не може сповна скористатися своїми грошима, так що ця санкція 100% проти українців.

  2. Дмитрий 11.06.2018 пише:

    Я вважаю що це не є допустимим, забороняючи ви тільки робите гірше.

  3. Людмила 18.07.2019 пише:

    Так, вроді можна без перешкод потрапити на сайти вебманей, правда відміну указу попереднього президента не бачив. Але думаю, що скоро все розблокують, тому що інтернет це вільний для людей простір, який неможна забороняти, так як люди завжди знайдуть вихід як обійти.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*