Отче Наш

Отче Наш

І знову Arwenita на сторінках блогу Воробуса. На цей раз ми будемо говорити на теми релігійні.

Сьогодні в інтернет-просторі з'явилась інформація, що має величезне історичне значення і дуже важлива для римо- та греко-католиків. Текст основної молитви «Отче наш» було змінено. І Папа Римський Франциск офіційно схвалив цю зміну. Про це повідомляє італійське католицьке видання Avvenir.

Думаю, вам усім цікаво, як тепер виглядає молитва, яку знають напам’ять навіть маленькі діти. Рядок «І не введи нас у спокусу» тепер виглядає так: «Не дай нам піддатися спокусі». Папа пояснив, що попередній варіант був неправильним, адже Бог ніколи нікого не спокушає. Навпаки – Він допомагає подолати спокусу. Цікаво, що єпископи та експерти-релігієзнавці витратили на роботу над зміною тексту більше 16 років.

Повідомляється, що оновлений текст «Отче наш» набуде чинності протягом кількох місяців. Але ви можете практикувати нову молитву вже зараз.

І коли вона зазвучить у відредагованому вигляді у церквах, ви будете готові і вже не затинатиметесь, пригадуючи, як там воно по-новому виглядає.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*