Воробус завітав на відкриття нового офісу туристичної агенції «OTI Tour» у Львові

Воробус на відкритті

Кілька днів тому ваш автор знову вибрався у люди. Вибрався не просто так, а завітав на відкриття нового офісу агенції Ольги Сороки «OTi Tour».

Свого часу вже старе приміщення розташовувалося неподалік Краківського ринку, але якось мене воно не вражало. Хотілося чогось кращого.

Таки це відбулося.

Найцікавіше, що відкриття нового офісу співпало із дев'ятиріччям агенції, відколи вона функціонує у сфері туризму. Досвід не проп’єш, як то кажуть.

Що ж, одягаю свій фірмовий светр, «виливаю» на себе духи й прямую на вулицю Лемківську, 16. Саме за цією адресою відтепер знаходиться офіс «OTi Tour» (неподалік вулиці Хімічної).

Вивіска

Віднайти його було не важко. Про свято громадськість сповіщують гарні квіти біля входу, а також надуті кульки. За мить я опиняюся у приміщенні.

Квіти

Мене зустрічає люб'язна директор пані Ольга та її чоловік.

Сімейство Сорок

Перші враження від побаченого: просторо, тепло, світло й комфортно. Зайшовши сюди, ти потрапляєш у зону відпочинку. Люб'язні працівники індивідуально підберуть для вас бажаний тур й це все покажуть по величезному моніторі. На ньому якраз плавали рибки з Єгипту. Аж самому захотілося туди.

Думаю, що вже незабаром ця мрія здійсниться. У Туреччині Воробус вже бував, а ось на Батьківщині пірамід – ні.

Про себе вже розповім якось згодом, а поки що про відкриття.

Кидаються в очі три годинники, які одночасно показують час у трьох різних куточках світу.

Величезний монітор

Повертаючись до теми відкриття, на нього окрім автора цих рядків завітали також інші люди. Як і Воробуса, їх також пригощали смачними тістечками та чаєм та розповідали про політику агенції, а це не лише індивідуальне бронювання турів у будь-якому куточку світу, а й страхування здоров’я, туристичне страхування й не тільки.

Смаколики

До речі, «OTI Tour» зробив своїм клієнтам сюрприз. Хто буде бронювати свій відпочинок саме цього тижня, той отримає подарункове мило ручної роботи від Олі Сороки в подарунок. Оригінальненько.

Мило

У майбутньому обіцяють тішити своїх відвідувачів іншими презентами.

Єдине зауваження, яке б я радив «OTi Tour», так це зробити парковку для велосипедистів. Так, на свято я приїхав громадським транспортом, але ж у такі дні я пересуваюся містом виключно на велосипеді, а ви самі розумієте що таке паркування для мене.

Обов’язково завітаю в «OTI Tour» ще й не лише бронювати тур у Китай (чомусь активно мене туди сватали), а й щоб познайомитися з гарними дівчатами. У той вечір їх було достатньо.

Телефон агенції "OTi Tour" - +380677565876Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Ольга Сорока 06.11.2019 пише:

    Запрошуємо всіх на чай та смачну каву !!!!!

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*