Сайт знайомств у Львові: сучасний спосіб знайти свою «половину»

знайомства у Львові

В епоху цифрових технологій та Інтернету ми за допомогою гаджетів просуваємо бізнес, спілкуємося, вчимося, робимо покупки і навіть … займаємося творчістю! На тлі цього трохи дивує скептицизм деяких сучасних дам з приводу сайтів знайомств і можливості знайти справжню любов у мережі.

Причиною тому може бути як наявність різних міфів про цю сферу, так і невдалий досвід – власний або знайомих. А ще – просте незнання, як грамотно підійти до справи, щоб напевно, швидко і досить легко знайти свого супутника по життю.

Насправді все можливо! І не виходячи з дому можна знайти свою любов! Чудовий варіант – сайт https://love.ua/ua/region/Lviv/all.

Приємні бонуси знайомств в Інтернеті

На love. ua хороший функціонал – як для розширеного пошуку відповідних партнерів (за географічним принципом, у залежності від бажання знайти любов за кордоном або й у Львові), за віком, так і за метою знайомства.

Сайти знайомств в наші дні – найзручніший спосіб почати спілкування з безліччю цікавих співбесідників і знайти свого обранця (чи обраницю).

Вибір потенційних кандидатів на сайті значно вище, ніж в реальному житті, на ньому мабуть мільйонна аудиторія, де є і чоловіки і жінки (всупереч міфу, що «там лише самотні жінки»).
Можна переглянути безліч анкет і написати великій кількості людей, ведучи переписку одночасно з декількома, поки не визначаться «фаворити», серед яких може виявитися і потенційний наречений (потенційна наречена).

Продовжувати спілкування чи ні – кожен вирішує самостійно! У будь-який момент можна припинити або навіть заблокувати користувача в разі його хамської поведінки, що в реальному житті не завжди просто зробити.

Це тільки частина переваг, не кажучи вже про такі важливі фактори, як економія часу і безпека.

Сайт знайомств у Львові

Поширені стереотипи, пов’язані зі знайомствами в Інтернеті:

 1. На сайтах знайомств – одні шахраї, альфонси, одружені або шукачі розваг. Але ж вони є скрізь! Логічно припустити, що в реальному житті їх ще більше. І – так, «в віртуалі» свій статус приховати легше. Але, так само, як і в «немережевому» житті, на сайтах знайомств багато адекватних людей, яким зайнятість або соціальний стан не дозволяють знайомитися в реальності і відвідувати для цього певні місця.
 2. Знайомство в мережі не може перерости в щось серйозне через його легковажного контексту. «Легковажність» полягає в тому, що в віртуальному світі люди набагато сміливіше висловлюють свої бажання і потреби, так як «стираються» межі контакту. І це велика перевага: ми швидше можемо визначити істинні цілі людини та зрозуміти, наскільки вони відповідають нашим.

Ще одна перешкода для успішних знайомств – негативний досвід, власний або чийсь із знайомих. Якщо Ви ще самотня/самотній – не розчаровуйтесь, заповнюйте анкету і спілкуйтесь!

І насамкінець – чудова пісня від Андрія Беми.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

 1. Arwenita 17.02.2020 пише:

  “На сайтах знайомств – одні шахраї, альфонси, одружені або шукачі розваг.” На жаль, це не стереотип, а правда. З єдиним уточненням – не одні, а десь 90%. Шукати там собі чоловіка або дружину – те саме, що голку в копиці сіна. Тобто шанс є, але мікроскопічний.

  На мою думку, набагато кращий спосіб знайомства – соціальні мережі. Коментуєш пост, тобі відповідають, зав”язується спілкування, яке можна перевести у приватні повідомлення і, зрештою, в реальне життя. У такому випадку людина першочергово зацікавлена у спілкуванні, а не у пошуку партнера/партнерки на 1-2 побачення. І не доведеться витрачати купу часу на відсіювання неадекватів-збоченців, яким ввижається, що всі дівчата, які реєструються на сайті знайомств, шалено жадають інтиму.

  • The Notorious B.I.G. 16.03.2020 пише:

   І не доведеться витрачати купу часу на відсіювання неадекватів-збоченців, яким ввижається, що всі дівчата, які реєструються на сайті знайомств, шалено жадають інтиму (с) Арвеніта
   * А я чомусь був впевнений, що 95% дівчат жадають “смоктати” 🙂 Щє і Гороба в тому переконував 🙂 Може то просто ти якась не така. Не така як усі, а якась поломана 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*