Бережіть людей в білих халатах, у них на Землі особлива місія – повертати людей до життя

Лікарі

Бережіть людей в білих халатах, у них на Землі особлива місія-повертати людей до життя.

Він часто ховає своє обличчя за маскою, його шкіра покрита іншою шкірою латексу, на шиї у них тонкий каучуковий трос з невеличким медальйоном на грудях.

Його ім'я лікар.

Ми народжуємося в муках, і протягом цілого життя терпимо, або відчуваємо біль. Проте поруч нас є дуже невелика кількість людей, яка може відчувати. Ваш біль, як свій власний.

Може жити вашими болями, стікати вашими ранами, дихати вашими легенями.

Вони не виходять на сцену під шквал овацій, у них не беруть автографи і селфі, за них дуже часто просто забувають, і це найкращий комплімент їхньої праці.

Чи є серед ваших знайомих хворі на Коронавірус?


Подивитись результати голосування

В своїй книзі Генрі Марш: "життя, смерть, нейрохірургія" наголошує на тому, що лікар, який довго не прощається зі своїми пацієнтами не ж добрим лікарем, і наводить приклад хлопчика в парку, який весело катається на ровері, Генрі його впізнав, і згадав ту пухлину, яка міцно вчепилася за його мозок, але малий виріс і про нього забув, і це було для Генрі найкращим компліментом, адже пацієнт більше до нього не звернувся, значить він зробив свою роботу добре.

Лікарські бестселери зазвичай ніхто не читає, їх не екранізують, не показують в шоу.

Стоси списаних історій ,наділених чудом ,залишаться жовкнути в архівах, а щоденні клінічні випадки на межі життя і смерті, будуть проговорені лише за дверима ординаторської, без камери і без гриму.

Бережіть лікарів.

Ці люди в білих халатах мають особливу місію на Землі, повертати людей до життя.

Текст: Олена БілоусТакож раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*