Razan, з днем народження!!!

З святом!!!

Далі на порядку денному ж буде незвичний пост.

Справа у тому, що сьогодні свій 26-й день народження святкує читач нашого ресурсу, мій хороший приятель і у майбутньому мер міста Львова – Razan.

Так, так, я не перебільшую – майбутній мер, адже якщо б Назарко був керівником міста Лева, то всі би знали де можна ходити у масках, а де ні, дороги були би нормальними, майданчики би будувалися, а охорона порядку міста була би на належному рівні.

Чи є серед ваших знайомих хворі на Коронавірус?


Подивитись результати голосування

Нещодавно зайшов на групу «Чим живе Левандівка» і не повірив своїм очам. Razan там всім заправляє. Молодець, помітно руку професіонала. Люди коментують, пишуть про наболілі теми. Так і має бути.

Разану-26! Навіть не віриться, що наше знайомство триває вже близько 10 років. Познайомилися ми в Інтернеті, а потім і зустрілися на вулиці Широкій. Назар видався дуже цікавим співрозмовником, обізнаним у багатьох темах. І це при тому, що у 2011 йому було лише 19 років.

А ще Разік був закоханий в Алісу. Знаю, він мене зараз приб’є що про це пишу. Але, але і ще раз але. Було діло. Я йому ще тоді казав, як буде, так і буде. Життя для того і є щоб нас випробовувати.

Добре, що зараз він не каже, а чому я ще не женився. Напевно після цього поста будуть знову коментарі. Я тобі так скажу, Назаре, своє ще ти знайдеш. На все свій час.

А поки що у твій день народження хочу побажати тобі міцного здоров’я, такого ж позитиву, який від тебе йде, усмішок, нових справ і звершень ну, і не забувати за всіх нас.

Пора вже балотуватися у депутати або ж у мери.

А ви дотримуєтеся карантину?

Подивитись результати голосування

Не знаю чи потрапить цей пост у групу «Чим живе Левандівка», але якщо так, то пропоную народу долучитися до так званого флешмобу «Привітай Разана з днем народження». Сьогодні його день.

Святкуємо разом і нехай коронавірус зачекає.

Ага, ще забув сказати. Коли хлопець з Левандівки кидав свої пісні, то я теж згадав свої. Саме Назар познайомив мене з
п. Богданом через якого і відбулося це все дійство.

Підписуйтеся на блог Воробуса ТУТ.

P.S. Я тобі віддав пиво?Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Staleholder 08.04.2020 пише:

    А Razan наш хай жиЄ! Купу грошей хай маЄ!
    МнOгая лIта-лIта – МнOгая літA!

    Я сі дико вибачею за запізнення)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*