Як Воробус тестувався на наявність в організмі “Covid 2019” - Блог про Львів

Як Воробус тестувався на наявність в організмі “Covid 2019”

Коронавірус: тести

А далі знову поговоримо про тему коронавірусу. Нікуди ця клята епідемія не ділася. А у сьогоднішньому пості розповім про особливості тестування.

Які тести здавав Воробус, скільки вони коштують, на чому можна зекономити і так далі?

Отже, автор цих рядків здавав три види тестів. Як тільки мої родичі захворіли на корону й сказали що втратили нюх і смак, то я відразу ж звернувся до свого сімейного лікаря. Він прямо на місці в поліклініці взяв у мене помазок з носа та горла й за декілька днів мені прийшла відповідь, що у мене немає коронавірусу. Це так званий ПЛР-тест і його можна зробити абсолютно безкоштовно.

Але, чому ж я не маю «корони» якщо родичі, з якими я контактував її мають? Напрошувався тест на антитіла, але я вирішив не поспішати. Взявся за іншу штуку.

Так, як я ледь не кожного дня відвідував лікарню, спілкувався з різними людьми, то в мого оточення постало питання, а чи я не є часом носієм клятого вірусу. Мені ще досі закидують таке. Психанув і пішов здавати тест на антиген, саме так він називається.

Коштує таке задоволення в приватних клініках у межах 500 гривень. Процедура там знову ж таки проста – тобі роблять помазок, очікуєш декілька хвилин і за мить експрес-тест показує результат. Мені показало, що є одна паличка, а це означає, що вірусом у мені й близько не пахнуло.

Також читайте:   Інтерв'ю з Іреною Дзебак

Що ж, напрошувалося зробити тест на антитіла. Знову довго думав, гадав, але таки не пошкодував 350 гривень аби здати тест на те, чи я часом раніше не хворів на «Covid-2019». Для цього потрібно зранку не їсти, не пити й здати вже на місці кров з вени.

На протязі двох днів прийде результат на вашу ж електронну пошту. Очікував з нетерпінням, адже коронавірус така зараза, що не хочеться з нею мати справ.

Свій діагноз я дізнався в той же день, коли я зробив тест. Він показав наявність в організмі великої кількості антитіл. Так що тоді ? я хворів і навіть не відчував цього? Звідси й відповідь на питання чому я не заразився від родичів.

Тому, моя вам порада, читачі блогу, якщо хочете тестуватися, то одразу ж здавайте тест на антитіла. Далі ж буде видно…

Коронавірус у Львові. Чи є вільні місця в лікарнях?

Коронавірус і Воробус. Із чого все починалося?

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Roman T 27.04.2021 пише:

    Дуже потрібна та нформативна стаття. Дякую тобі, Воробусе 😉

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*