Все, що потрібно знати про поталь – листове золото

золоті пампушки

Якщо у вас попереду якась золота дата, зверніть увагу на можливість прикрасити їжу та напої справжнім золотом!

Нещодавно Instagram перетворив золоті суші та торти, пампушки мало не на вірус, і всім хочеться їх спробувати. Але людство вже давно має апетит до блискучого металу. Їстівні золоті пласти, або коротка назва – поталь – використовувалось у багатих домах, щоб додати розкішний штрих до їжі та напоїв протягом десятиліть.

Поталь – це, мабуть, один із найдорожчих способів прикрасити свої торти, печиво, кекси. Золоте листя також додає розкішного дотику до коктейлів, шампанського та інших напоїв.

З чого виготовляється їстівне золоте листя?

Як випливає з назви, їстівний поталь виготовлений із справжнього золота – звідси і значний цінник.

Чи їстівний золотий листок справді їстівний?

Чисто їстівне золоте листя справді їстівне. Їстівні золоті листочки не потраплять у вашу травну систему і просто пройдуть ваше тіло, не засвоюючись.

Купуючи поталь пеконайтесь, що він насправді позначений як їстівний. Існує велика різноманітність неїстівного поталю (як, наприклад, ось такий https://artizo.com.ua/ua/catalog/potal-potal/), який призначений лише для крафтових проектів, а не для кулінарного світу.

поталь

Як смакує їстівний золотий лист?

Для початку може бути злегка хрустким, але це майже все, що ви відчуєте чи відчуєте на смак.

Він цілком безпечний для їжі і може швидко перетворити навіть найпростіші торти на щось гламурне.

Як використовувати поталь?

Що стосується форми та функцій, то найпопулярніший декор для десерту найчастіше доступний у вигляді пластівців або у форматі листа. Останній ідеально підходить для тортів

Тільки пам’ятайте, що для нанесення вам знадобиться пензлик (поталь потребує трохи вологи на поверхні, щоб приклеїтись до неї), а також усе терпіння, яке ви можете набрати. Очікуйте розривів, зморшок, загальної непокірності. Виготовити гладкий лист із золота (як на зовнішній стороні шару торта) складніше, ніж просто притрусити пластівцями.

Скільки часу придатне золото для вживання?

Золото має термін придатності сотні років і залишатиметься блискучим і сліпучим до тих пір, поки воно зберігатиметься в прохолодному сухому місці.

Не забувайте, що золото – це метал, тому подбайте про те, щоб не класти його в мікрохвильовку!
Золоте листя прилипатиме до Ваших рук – завжди обробляйте за допомогою щітки, пінцета або бавовняних рукавичок.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*