Воробус отримав другу дозу вакцини. Самопочуття через два дні

Біль у руці

Що ж, друзі, минуло два дні від часу як я вакцинувався. І саме зараз настав час розповісти про моє самопочуття на третій день, адже у перший, а, особливо, в другий я м’яко кажучи вмирав. Напевно років п’ять точно так погано не почувався. Та що там п’ять років, можливо й десять я взагалі не хворію.

Максимум що могло бути – це температура 37.1 і те один день. А тут після вакцини мене ламає, 38-39 температура. Вже сам був не радий що взявся робити ін’єкцію з гАмерики.

Тим не менше, вже зробив і не було вже куди діватися. Отже, після важкого другого дня суттєве полегшення настало зранку третього. Прокинувся, втома відчувалася, але температури не було. 36.7 – 36.2 – ось такою була температура мого тіла. Та й, якщо чесно, вночі вже спав краще, рука потрохи відійшла і я міг обернутися на ліву сторону. Чомусь люблю спати на цьому боці.

На роботу ще не йшов, знову боліла голова, а ближче до обіду почав відчувати нирочки. Вакцина «Moderna» курча. Паралельно спілкувався з людьми, які теж робили ін’єкції, то в них самопочуття було як у кого: одні казали що було дуже погано, інші, що взагалі нічого не відчули. Це, напевно, як який організм сприймає вакцину.

Проте, сімейний лікар мені сьогодні сказав дуже цікаву річ. Виявляється якщо не має жодних симптомів коли тобі вкололи вакцину, то й організм її не сприймає. Полю бас має бути щось не так. Скажімо, та ж рука має боліти.

До речі, вчора вона вже не так боліла як у перші дні. Принаймні, нею вже можу щось піднімати, переодягтися в свіжу футболку. Колись же рука була взагалі дерев’яною.

Але, не думайте, що якщо температури немає, то вже треба йти жити повноцінним життям. Для прикладу, я сходив до сімейного лікаря, повернувся додому й на вечір знову в мене було 37.1. Це означає, що організм ще бореться з вірусом, який у мене вкололи.

Що ще? Ще хочеться їсти й багато пити, час від часу стріляє в голові. Тому, третій день як і другий має бути не дуже напряжним. Навантаження треба робити поступово.

Побачимо як я буду почуватися в наступні дні, але думаю що вже буде значно краще. До речі, мені вже видали паперовий Covid-сертифікат. Як саме відбувається ця процедура читайте у найближчих постах на цьому блозі. Там також є свої нюанси.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*