Блогу Воробуса виповнилося 12 років

12 років блогу Воробуса

Так Воробус забігався, що й пропустив дуже важливу для мене та й, зрештою, інших людей, які причетні до блогу, дату.

У неділю автор блогу з друзями сиділи в одному з генделиків міста Лева. Так ось, спілкуємося, аж раптом до мене телефонує подруга й питає, а коли це в мого «дітища» день народження. За її словами, вона не пригадує коли саме, але пам’ятає що у вересні ми свого часу святкували день народження «Воробуса».

Зацікавився, почав листати блог й натрапив на публікацію під назвою «Всім привіт». Датована вона 18 вересня 2009 року. Саме тоді я вперше показався інтернету, показав що є такий собі скромний Воробус, який буде намагатися радувати громадськість постами про своє життя, Львів і не тільки. Минув ще день і я написав пост про відвідини місцевого аквапарку. Дану публікацію прокоментували 35 разів. Минув ще тиждень і частота постів почала збільшуватися.

Мені почала подобатися ця діяльність, рейтинги росли, люд все частіше коментував мої дописи, давав поради щодо нових публікацій і так росла відвідуваність блогу.

18 вересня 2021 року «Воробусу» виповнилося 12 років (!). Багато це чи мало судити Вам. Я ж від себе можу сказати, що завжди приємно писати щось нове на ресурсі. Навіть часто буває я йду на ту чи іншу подію, яка відбувається у нашому місті чи поза його межами аби зробити коротенький репортаж про неї й поділитися цікавим з нашими читачами.

Розумію, що зараз аудиторія блогу не така як була колись, адже багато хто зараз веде свої блоги у соціальній мережі фейсбук, але, тим не менше, вести блог цікаво. Я став більш досвідченішим у плані написання постів, намагаюся урізноманітнювати свої пости, запроваджувати нові рубрики.

Тому, з радістю заходьте до нас, запрошуйте в гості, давайте поради й само собою критикуйте. Саме ви – читачі, робите все для того щоб я працював, писав пости.

Святкуємо разом. Блогу Воробуса – 12 років. Далі неодмінно буде.

Від себе додам, що буду робити все можливе аби у майбутньому вам було ще цікавіше читати даний ресурс.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 21.09.2021 пише:

    Найщиріші вітання! вже й не згадаю коли саме почав читати цей блог.
    Було б цікаво подивитися список самих старих його коментаторів і хто був першонахом).

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*