Як Воробус ночував у капсулі

Капсула

Подорожую я багато й часто, тому часто ночую в різного роду цікавих готелях, хостелах тощо.

Проте, у ролі космонавта я ще себе ніколи не почував. Буквально нещодавно автор блогу їздив у столицю нашої держави місто Київ. Окрім того, що я з компанією відвідали футбольний матч за участі національних збірних України та Франції, так ще й вдалося переночувати в незвичному готелі.

Довго говорити не буду коли скажу, що я відчув себе справжнім космонавтом адже спав у капсулі. Що це таке й з чим це їсти?

У Львові таких хостелів не бачив, а ось у Києві їх є ціла мережа. Зокрема, мій розташований на Андріївському Узвозі.

Що ж, потрапляємо всередину й одразу ж в очі потрапляють незвичні капсули, з яких вилазять люди. Можливо це космічний корабель? За мить до нас підходить адміністратор, видає кожному пакет, в якому рушник, пульт, навушники та дві картки.

З рушником все зрозуміло, пульт та навушники для телевізора, а ось картки одна для входу в хостел, а інша аби відчинили свою капсулу.

Що ж, намагаюся це зробити. Проводжу карткою на спеціальному екрані капсули, вона відчинилася.

Капсулка

Як бачимо з фото у ній є: телевізор, постіль, подушка, ковдра, дзеркало та кнопки. Останні відповідають за колір освітлення, вентиляцію та відчинення капсули. До речі, на кожній капсулі є номер. Він пригодиться вам аби згодом відчинити свою шафку, де туристи складають свої речі. Для цього буде потрібно додатково ввести пін-код.

Душ у хостелі спільний як туалет. Ціна одного номера близько 450-500 гривень за добу. Зазначу, що потрапити в капсулу не так то й просто. Коли ми були в Києві, то був аншлаг: були як іноземці, так і українці.

Що ще? Сексом у капсулі дуже не займешся адже все чути іншим людям, спати може одна людина, двом – тісно.
Вперше на Олімпійському

Особисто мені сподобалося. Ще би кухня була щоб міг приготувати собі попоїсти, то було би взагалі ідеально.

А та, політ вдався. Очікую на наступні пригоди. Авось колись полечу в космос.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*