Війна в Україні. 23 березня – день без сирен

Тепло

Підсумки 23 березня 2022.

Алілуйя! Перший день без повітряних тривог у Львові. І ще хороша новина з Чорнобаївки, де наші ЗСУ в 9-й раз розквасили рашистів. Так, на тому ж місці 😊 Прямо пункт переробки вторсировини якийсь. От тільки нічого доброго з тієї вторсировини не зробиш. Навіть як добриво не годиться – отруйне, мабуть.

Писати щоденники навіть через день тепер навряд чи вийде. Я тепер працюю. Офіційно! 🥳 Сподіваюсь, з часом звикну до нового режиму та нових обов’язків. Тому хіба раз на тиждень буду писати або як вже вийде.

У Львові вже зовсім весняні температури. Сьогодні було +18 (принаймні синоптик.юа так каже). Теплоенерго повідомило, що вдень буде вимикати тепло в будинках. І це дуже добре, бо, по-перше, вдома вже можна у футболці ходити, а по-друге, економія зараз нікому не завадить. Купа людей втратила роботу, а тут ще й недешеві комунальні платежі (тепло – найбільша платіжка).

Також читайте:   Війна триває...

До речі, про роботу. Пишуть, що у Львові зараз високий попит на працевлаштування. Люди беруться за будь-яку роботу, аби платили. Недалеко від нас була вакансія на виробництво домашніх напівфабрикатів (пельмені, вареники, млинці і т. ін.).

Пропонували від 10 000 грн і 12-годинні зміни. Якби не моя нова робота, мабуть, пішла б туди отримувати корисні в побуті уміння 😀

Якийсь експерт (не згадаю точно, хто саме, а дезінформувати не буду) написав, що війна триватиме більше 6 місяців. Не знаю, хто як, а я чекаю на Переможний Великдень. Хочу святити пасочки і крашанки у мирній вільній від рашистської зарази Україні. Ісус показав усім перемогу над смертю, а наші ЗСУ усім покажуть перемогу над рашистсько-фашистським злом. Буду з усіх сил у це вірити і всім рекомендую робити те саме 😉

Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦

Автор статті: Arwenita.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 24.03.2022 пише:

    Не потрібно бути експертом щоб на цьому етапі зрозуміти, що війна тепер точно на місяці. Нажаль на бунти в рашці вже ставки робити наївно, там повним ходом йде фашизація населення. Ми всі звикли оцінювати цей народ по тим його представниках, яких ми бачили по тв і в неті, в нас в Україні і за кордоном. А це здебільшого ті хто в рашці жив більш-менш пристойно, а таких там меншість. Більшість же – це раби-злидні, які нічого не мали до санкцій, і нічого не будуть мати після. Їх життя настільки вбоге, що їм не шкода покласти його на абсурдній війні, з незрозумілими цілями. І ось це якраз і є той “глубінний народ” який буде терпіти аж доки не буде дохнути з голоду. Який буде слати своїх дітей на війну і потім мовчати або й навіть брехати в унісон з пропагандою про їх загибель, бо їм всунули подачку і пригрозили тюрмою. А їх поїхавший закомплексований цар ладний знищити увесь світ, тільки б не терпіти ганьбу поразки.
    Нам лиш залишається сподіватися і працювати для того, щоб цього разу, український народ, з допомогою всього цивільного світу врешті поклав край московській орді і викинув її на смітник історії.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*