Знайди сіль у магазинах району - Блог про Львів

Знайди сіль у магазинах району

Сіль

Сьогодні субота, і у мене вихідний. Ні, не відпочинок, а тижневий вихід за продуктами. Останнім часом такі виходи перетворилися на квести “Знайди сіль у магазинах району” або “У пошуках томатної пасти”.

З першим питанням потроху крига скресла, і в супермаркеті “Арсен” на Сихові сіль сьогодні з’явилася. Турецька. Морська. 22 грн за пачку 600 г. На полиці лежало небагато упаковок. Видно, люди продовжують скуповувати по інерції, адже коли запускається дефіцитна істерія, зупинити цей процес одразу неможливо. Сподіваюсь, що зараз він якраз пригальмовує.

А от з томатною пастою ситуація набагато гірша. Її вже давно немає. Не тільки відомої “Чумак”, а й будь-якого іншого виробника. Дивно, чому не привозять закордонну… Взяла томатну заправку з болгарським перцем від “Торчин”. Треба ж щось додавати у борщ, тушковану капусту, овочеве рагу. У степу і хрущ – м’ясо, як кажуть ?

Також читайте:   Ідея для бізнесу. Як відкрити власне СТО

Вже давно не купуємо цукерок, а тут просто не змогла пройти повз… LUKAS, мої ж ви сонечки! ? Маркетологам премію! Цукерки з такими обгортками мають попит навіть серед тих, хто їх взагалі не їсть. Я обов’язково збережу ці обгортки. На пам’ять. Як
марку з кораблем.

І ще трохи львівських цін. Для порівняння з херсонськими. Капуста рання – 65 грн. Капуста пекінська – 70 грн. Полуниця – 75 грн. Цибуля – 21 грн. Огірки – 40-55 грн. Помідори – 75-100 грн.

Автор статті: Arwenita.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Юрко 30.05.2022 пише:

    Допис написано від жіночого імені? Це як? 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*