Чим корисні мандарини?

мандарини

Сезон мандаринів у розпалі. Ці солодкі, соковиті та ароматні цитрусові фрукти мають багато корисних властивостей для нашого здоров’я. Вони відомі своїм високим вмістом вітаміну С, а також інших важливих мікроелементів і антиоксидантів. У цій статті розглянемо декотрі з найважливіших переваг, якими володіють мандарини.

Вітамін С є одним із найважливіших вітамінів для нашого організму. Він є потужним антиоксидантом, який допомагає боротися зі стресом та захищає клітини від пошкоджень вільними радикалами. Це робить їх ідеальними для підтримки імунної системи та запобігання застуді.

Окрім вітаміну С, мандарини також багаті вітаміном А, який є важливим для здоров’я очей і шкіри. Він сприяє покращенню зору та запобігає розвитку катаракти, а також інших очних захворювань. Вітамін А до того ж підтримує здоров’я шкіри, зміцнює її структуру, захищає від шкідливих ультрафіолетових променів.

Мандарини також містять важливі мікроелементи, такі як калій, кальцій, магній та фосфор. Калій регулює роботу серцевого м’яза та кров’яний тиск, підтримує здоров’я нервової системи. Кальцій і магній є необхідними для здоров’я кісток і зубів, тоді як фосфор сприяє правильному обміну речовин й енергетичному обміну в організмі.

Також читайте:   І ще трохи про масаж (користь, вакуум...)

Володіючи антибактеріальними властивостями, мандарини допомагать боротися зі шкідливими бактеріями й інфекціями. Вони можуть бути особливо корисними пізньої осені та взимку, коли імунна система зазвичай слабшає, а ризик захворювання на застуду та грип збільшується. І ще вони містять речовину, яка називається нобілетином, яка має протизапальні та антигіпертензивні властивості (проти високого тиску). Це може бути корисним для людей із підвищеним кров’яним тиском або запальними захворюваннями, такими як артрит.

Не забувайте також про важливість включення мандаринів до вашої щоденної дієти для підтримання здорового шлунково-кишкового тракту. Адже ці цитрусові містять велику кількість волокон, котрі покращують перистальтику та сприяють нормалізації роботи кишечнику. Тож мандарини – не тільки смачний фрукт, але й дуже корисний продукт для нашого здоров’я.

Автор статті: Януся.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*