Футбол чи дівчина?

Футбол чи дівчина?

Маю хорошого друга. Ми його називаємо – Роккі Бальбоа. От у нього виникла проблемка. Він дуже сильний футболіст, можна сказати він без нього нікуди. Навіть коли дощ, сніг, мороз хлопчина ганяє з м’ячем. Просто сказати – це його хобі і він йому не зраджує. Та як би там не було треба і якось своє особисте життя влаштовувати. От і познайомився Роккі з представницею прекрасної статі.

Вроді все добре. Познайомився то і добре та виникла дилема: Завтра у нього футбол і побачення співпадають в часі.

Футбол чи дівчина чи навпаки дівчина чи футбол?

З такими питаннями зіштовхується не одна людина в житті. Хобі чи кохана людина? І від першого відмовитися неохота і дівчину не кинеш. Отакої. 🙁

Тут діло не в футболі. На його місці може бути будь-що.

Зараз спробуємо вияснити, що важливіше.

Хобі

Тут питань не має. Ви ним захоплюєтеся, можливо навіть із дитинства. Та і яка в принципі річ чи з дитинства чи ні. Захоплюєтеся і цим все сказано. Відмовитися від нього практично неможливо.

Друге діло якщо футбол – це Ваш заробіток. Не підеш на тренування і на Вас накладуть «хороший» штраф. Це ще в кращому випадку.

Також читайте:   Для чого потрібен секс

Футбол також любити дивитися. Ситуація може бути і така, що ви фанат. Купили вже квиток чи не пропускаєте жодного матчу улюбленої команди.

Що робити тоді?

Та все зовсім просто. Берете дівчину і обидвоє ідете на футбол. 🙂 Таким чином Ви вбиваєте двох зайців. Але, будьте обережні щоб дівчина на Вас не образилася. Тут треба шукати шлях як зацікавити Вашу подругу.

Дівчина

Дівчина є дівчина. Без представниць прекрасної статі було би скучно жити на світі. А ще як закохаєшся, то треба діяти, а тут якийсь футбол. Не факт також, що побачення з дівчиною буде довготривалим.

Люди ж зустрічаються. Одні продовжують стосунки, інші ні. Це як карта ляже. Тому один раз пожертвувати Вашим улюбленим заняттям можна, а там побачите.

Все ж не жити Вам самому, з часом потрібно налагоджувати своє особисте життя, одружуватися, виховувати дітей разом з Вашою коханою.

Пройдуть роки і Ви забудете про Ваші хобі, лише зрідка будете грати той же футбол.

Не знаю яке рішення прийняв Роккі Бальбоа та це його рішення. Ми можемо тільки обговорювати, а вибір що робити залишається безпосередньо за особистістю.

Як казала одна дівчина: Кохати – значить бачити диво, яке не бачать інші.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 8 може ще щось напишете?

 1. Маестро 15.05.2010 пише:

  Думаю, Альтернатива, це взяти дівчину на футбол а після футболу піти з нею відпочити))

 2. russo turisto 15.05.2010 пише:

  Есть хорошая пословица – “Если водка мешает работе – бросай работу.

 3. Stakeholder 15.05.2010 пише:

  Якiсь дитячi прoблeми), якщo мaтч є якимoсь oсoбливo вaжливим тo мoжнa цe дiвчинi пoяснити, зрeштoю якщo у вaс є якiсь пoчуття oднe дo oднoгo тo i нa кoмпрoмiс пoтрiбнo дeкoли iти). A якщo цeй мaтч пo вeликoму рaxунку нiчим нe вирiзняється тo звичaйнo пoбaчeння вaжливiшe), тимбiльшe якщo цe oднe з пeршиx пoбaчeнь. Питaння прioрiтeтiв), oсь i всe)

 4. Утіпуті))) та ти умнік, я до речі і рибку зїв і на хвіст сів))))

 5. zars 18.05.2010 пише:

  Роккі Бальбоа пише: Утіпуті))) та ти умнік, я до речі і рибку зїв і на хвіст сів))))

  Взагалі, у цій приказці не про хвіст йдеться…

 6. Йорік 19.05.2010 пише:

  Роккі Бальбоа пише: Утіпуті))) та ти умнік, я до речі і рибку зїв і на хвіст сів))))

  Рома не парся, скажи що їдеш на футбол, а вона хай робить що хоче, я принаймні так і роблю, коли повертаюся, тоді і ідемо на здибанку, як то кажуть, спорт вимагає жертв, а блятки нехай почекають))))

 7. Alex217 30.05.2011 пише:

  Найкраще коли дівчина теж любить футбол
  в мене вона більша фанатка ніж я 🙂 🙂 🙂

 8. Narcus 30.05.2011 пише:

  Маестро, Під словом відпочити-це пресингувати суперницю до переможного закінчення?!!! 😀 😆 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*