Футбол. Україна 3:3 Німеччина (відео) - Блог про Львів

Україна зіграла внічию із Німеччиною

Вчора у Києві проходив футбольний товариський поєдинок, у якому між собою зустрічалися збірні України та Німеччини.

Гра завершилася феєричною нічиєю 3-3.

Нарешті, під кінець року у футбольному житті України наступили часи, коли вдалося побачити хороші поєдинки. Згадаймо поєдинок у Донецьку між Шахтарем та російським Зенітом, тепер між Україною та Німеччиною.

Давненько я не бачив таких поєдинків. Це саме ті матчі, коли ти дивишся гру і не хочеш, щоб вона завершувалася.

Матч між національними збірними України та Німеччини офіційно відкривав футбольні баталії на відреконструйованому стадіоні «НСК Олімпійський».

За великим футболом люди скучили. Як наслідок, київська 70-ти тисячна арена була заповнена вщент і підтримка відчувалася навіть через екрани телевізора. Представляю, що творилося на стадіоні. Навіть вже зараз шкодую, що не поїхав на гру.

Та переходимо до матчу. Німеччина вийшла на поле не у найсильнішому своєму складі. Більшість гравців або не приїхали, або ж сиділи на лавці.

Щодо України, то начебто всі були в строю лише були відсутні Чигринський та Гусєв. Дебютував за збірну Безус, але коуч нашої збірної Блохін його досить швидко поміняв.

Розпочався поєдинок із атак збірної Німеччини. Раз за разом вони загрожували нашим воротам, але захист і кіпер були на висоті.

А потім ми забили, і що цікаво не раз, а двічі. Чесно вам скажу, захист гостей у цій грі був ніякий.

Перший гол, 28 хвилина – зразкова контратака українців, Шева віддає пас на Мілевського, той на Ракицького, далі пас на Ярмоленка і гооооооооол.

Також читайте:   Іспанія - чемпіон Європи (відео)

35 хвилина – Коноплянка обігрує пів команди гостей, виходить сам-на-сам із кіпером Німеччини, обігрує його і гоооооооооооооол.

Оце так, так. Могли ми на таке сподіватися?

Але, гості миттєво прийшли до тями і вже через три хвилини один гол вони відіграли.

38 хвилина – Крос пробив метрів так із 30-ти, де був Рибка невідомо.

Але, і це ще було не все. Те, що зробив на 45-й хвилині Назаренко безперечно увійде в історію.

Сергій також гарматно пробив десь із 35-40 метрів. Удар був настільки хорошим, що кіпер не зміг нічого зробити.

Перший тайм так і завершився за хорошої переваги українців.

Початок другої половини гри ознаменувався не використаним моментом Шеви і тим, що німці нас просто задавили. Коуч цієї збірної випустив кілька основних гравців і це ще добре. що ми не програли.

65 хвилина – кутовий і на добиванні відзначається Рольфес.

А на 77 хвилині знову гав зловив Рибка. Мюллер змістився у центр і сильно пробив із-за меж штрафної.

На останніх секундах гри Україна таки могла вирвати перемогу, з близької відстані пробивав Девіч, але кіпер гостей свою команду на цей раз виручив.

Звучить фінальний свисток, який фіксує бойову нічию 3-3.

Дякуємо нашим футболістам за хорошу гру і чекаємо тепер вже перемоги у грі із Австрією, яка, нагадаю, відбудеться вже 15 листопада у Львові на новозбудованому стадіоні «Арена Львів».