Як Воробус співав у поїзді з “чорним бумером”

Воробус і чорний бумер

Як відомо, вчора ваш автор із компанією їздили на лижі в смт. Славське. Дорога видалася далекою і не обійшлася без пригод.

Ще до того часу як ми їхали в гори зранку розмовляли із колегами на тему – «Чи будуть зі мною відбуватися які-небудь пригоди». Ствердної відповіді я не дав, але щось так думав що пригоди таки будуть.

До таких можна віднести наїзд на красиву дівчину Воробусом, екстремальна посадка вашого автора у поїзд Мукачево-Стрий (нагадаю, поїзд вже рушав з місця і Воробус буквально заскочив у вагон) і звичайно що розмови і співання із героєм цього ж поїзда «чорним бумером».

Хто не знає хто такий «Чорний бумер», той напевно ніколи не їздив поїздом у напрямку Мукачева чи просто Стрия.

Це чолов’яга років так під 30-ь, який кожного дня ходить у цьому поїзді і то надягає кульок на голову, то відро і співає різні пісні. Народ у поїзді їздить різного віку і всім він подобається. Гривня до гривні і можна заробити. 😀

Їдемо ми вчора компанією у цьому поїзді, ваш автор щось починає засинати як чує, що у вагон заходить саме «бумер». Цього разу він надяг відро на голову і почав колядувати, потім хтось його намовив співати коронну «Чорний бумер», ще мить і він вже біля чоловіків, які пили оковиту.

Сто грам і «бумер» вже оп’янів. Не оминув він і Воробуса. Справа у тому що я люблю бути оригінальним і так як з нами їхала дівчина Ксенія вирішив поспівати з «бумером» пісню «Гуцулко, Ксеню».

Чорний бумер

Ой сміху то було, але прикол у тому що чолов’яга то цієї пісні не знав хіба що бурчав, але, все рівно було весело.

Мої колеги навіть казали йти співати з «бумером» по вагонах. 😀

Згодом «бумер» вернувся і сів практично біля нас. Колись мені казали люди що у нього не все добре з головою, а як виявилося вони просто помиляюся. Людина таки добре нормальна, просто саме таким способом заробляє собі на життя. І варто сказати, туристи кидають йому гроші і він має вже на прожиття.

Те, що «бумер» випив цілий фужер горілки згодом далося взнаки, бо стало помітно що його почало розбирати. І тут Воробус не пошкодував йому дати кілька канапок за зщо згодом отримав велике «дякую».

Скільки того життя, можна і пригостити ближнього, тим більше що настрій він всім надав великий.

На моє запитання через деякий час до «бумера» а коли буде Стрий він щось таке почав говорити, що мені аж смішно стало, цитую:

«Зараз будуть Конюшки, потім Підбірезці, а потім Київ». 😀 Який ще Київ? Що ти мелеш? Нам треба Стрий.

Чи то він так жартував, чи то оп'янів, але згодом його не стало.

Сьогодні зранку спілкувався із людьми, які їхали пізніше поїздом Львів-Мукачево, то казали, що «чорний бумер» також був. Ось так от.Також раджу прочитати:

коментарів - 7 може ще щось напишете?

 1. Пилип Арсенійович 14.01.2013 пише:

  😆 😆 😆 😆
  а вам личить обом співати 😀

 2. Пилип Арсенійович 14.01.2013 пише:

  Колись казали що йому товчі дали але бачу він знову зявився. 8)

 3. Бумер 14.01.2013 пише:

  Я тут

 4. VIK 14.01.2013 пише:

  Бумер в Конюшках вийшов, пересів на електричку до Сколе, а в Сколе пересів на Мукачевський 😀 😀 😀

 5. Tiger 15.01.2013 пише:

  Таких жаліти треба. Мені он зразу стало жаль 😥 .
  Я би дав йому сотень п’ять, якби було. А тих людей, які знущаються з таких, як Бумер, потрібно садити. Роки на два.

 6. Vorobus 15.01.2013 пише:

  Tiger, та його наче ніхто не ображає, все гарно продумано, курортний маршрут, їздить багато молоді, їм це подобається. А коли поспілкувався із цією людиною багато чого зрозумів. Він нормальна добра людина. 😉
  Таким чином заробляє і це його право. 🙂

 7. Tiger 17.01.2013 пише:

  Vorobus, повністю підтримую 🙂

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*