Сьогодні надворі 6 січня, п’ятниця, люди готуються до Святої вечері. Завтра буде Різдво Христове, веселись народ. Єдине що не радує, так це те, що погода не зимова.
На Новий рік снігу не було, хіба що десь над рано Львів трішки притрусило, чи то може навіть мені і приснилося, бо, приїхавши додому, нічого подібного не побачив. :)
Пам’ятайте як колись на Новий рік та Різдво падав сніг, були морози, люди ходили від хати до хати і колядували, пригощали один одного, а тепер дощ падає.
Якою ж буде погода на Різдвяні свята? Чи варто очікувати опадів у вигляді снігу читайте далі.
Читати далі...
Якою буде погода на свята?
Сьогодні надворі 6 січня, п’ятниця, люди готуються до Святої вечері. Завтра буде Різдво Христове, веселись народ. Єдине що не радує, так це те, що погода не зимова.
На Новий рік снігу не було, хіба що десь над рано Львів трішки притрусило, чи то може навіть мені і приснилося, бо, приїхавши додому, нічого подібного не побачив. :)
Пам’ятайте як колись на Новий рік та Різдво падав сніг, були морози, люди ходили від хати до хати і колядували, пригощали один одного, а тепер дощ падає.
Якою ж буде погода на Різдвяні свята? Чи варто очікувати опадів у вигляді снігу читайте далі.
Читати далі...

6.01.2012 р.
Зима… Правда у Львові її нема, а так хочеться. Де вона є, так це у Карпатах, де люди останніми роками досить часто відпочивають. Лижі, сноуборд, походи в гори чи просто свіже карпатське повітря, ось що зараз в моді. :)
Але, чи варто екстремально відпочивати взимку? Можуть же бути різні казуси. Сьогодні на цю тему ми і подискутуємо.
Завершуються останні приготування до Свята Різдва, яке християни будуть відзначати 7 січня.
Сьогодні надворі 6 січня, в цей день люди сідають вечеряти на таку звану – Святу вечерю.
Господині готують 12 страв , родина збирається до купи, хто ще не купив всього, той бігає по магазинах, а хто ще на роботі. І такі люди є. :) Проти роботи не попреш.
Загалом, іде підготовка до свят, які, як завжди обіцяють пройти на ура.
Все то добре, але пампухи ще треба пекти, а хто не буде, той може завітати на Свято Пампуха, яке традиційно проводиться у нашому місті. Цього року це вже буде вп’яте.
Добрий день, шановні користувачі блогу. Говорить і показує Воробус. Звісно, що писати я завжди люблю жартома, але зараз мені не до них. Кому у голої транспорт, кому підготовка до Різдва, а от у мене проблемка – не працює мобільний телефон.
Новий рік наступив, святкування минули, хто перепив – той прийшов до тями, а отже потрохи треба дивитися, що нового відбулося у світі та в Україні, зокрема.
Різдвяні свята наближаються, залишилося чекати вже зовсім мало до того, як люди сядуть за Святу вечерю. Опісля, на наступний день буде Різдво Христове і почнеться гуляння.
Різдво – це сімейне свято, тому дуже багато людей залишить свої домівки і поїде до родини, а саме там де народилися, а може ще живуть батьки. Проте, не всі мають де їхати. Є досить велика кількість людей, яка залишиться святкувати у Львові.
Тут також має бути святкування.
Що ж буде на Різдвяні свята у Львові читайте далі.
У 15-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія на виїзді зустрічалася із командою із Рівного – Кардинал-Рівне.
Гра завершилася бойовою нічиєю 1-1.
Минуло вже майже 4 повних дня від того часу як у Львові запровадили нову транспорту систему. Люди масово обурені цим нововведенням, адже ще досі ніхто нічого не може зрозуміти як, куди і яка маршрутка їде.
Цирк продовжується…
Новий рік минув, а пригоди, які були з людьми під час святкування ще згадуються. Саме так, коли починаються п’янки, гулянки, то включається така штука як підсос і поки всі гроші не проп’єш і не вип’єш весь алкоголь нікуди ніхто не піде.
31 грудня минулого року блог Воробуса здобув ще один трофей, а саме став переможцем суперфіналу блогобитви. Що дуже приємно. Не кожного дня приходиться у чомусь перемагати.