Ех, де ж ти літечко? Знову холод прийшов….
Минулої неділі на вулиці було тепло, можна було не брати курток, прогулятися парком чи навіть організувати мінімальний шашличок. А що маємо сьогодні, 28 жовтня? Холод, то сніг падає, то дощ падає, температура повітря вище 5 градусів тепла не піднімається.
Як кажуть, в таку погоду навіть собак з хати не випускають, бо шкода. Це не зима. Але на вулиці дійсно холоднувато.
Читати далі...
Набридливі хвороби знову наступають….
Ех, де ж ти літечко? Знову холод прийшов….
Минулої неділі на вулиці було тепло, можна було не брати курток, прогулятися парком чи навіть організувати мінімальний шашличок. А що маємо сьогодні, 28 жовтня? Холод, то сніг падає, то дощ падає, температура повітря вище 5 градусів тепла не піднімається.
Як кажуть, в таку погоду навіть собак з хати не випускають, бо шкода. Це не зима. Але на вулиці дійсно холоднувато.
Читати далі...

28.10.2012 р.
Чого так довго чекали, таки настало. Вибори-2012 стартували і сьогодні протягом дня, починаючи із 8 ранку і до 8 вечора ви можете спокійно прийти на свою виборчу дільницю і взяти участь у голосуванні.
Перед виборами чув багато розмов від своїх знайомих чи треба йти голосувати? Одні казали що ні, інші що так. Мене другі люди не цікавлять, а Воробус таки пішов і зробив свій вибір.
Про те, як я ходив голосувати цього разу, що було цікавого, а що не дуже читайте далі.
Історично склалося так, що українці були одними з перших у своєму політичному розвитку, хто використовував принцип виборності і демократизму. Коли у пізнє середньовіччя усі європейські країни були монархіями, козаки вже обирали собі владу шляхом голосування. При чому, виборчу процедуру проходили усі посадовці Гетьманщини: від десятника до гетьмана.
Продовжую розповідати про пригоди, які зі мною відбувалися під час мого нещодавнього візиту до столиці України – міста Києва. А їх таки було ой як багато.
Це було дивно, але я жодного слова у минулих статтях не згадав про потяг яким ми їхали, а де як не там відбувається досить таки багато цікавинок.
Прокинувся ваш автор сьогодні зранку, п’ятниця минула, нарешті субота і треба щось думати зробити по хаті. Поїв, йду на ринок і відчуваю такий спокій що ви навіть собі не уявляєте. Чому так? А все просто, нарешті завершилася передвиборча кампанія партій, які таки вирішили йти на вибори-2012.
Нема жодних агіток, палаток, ніяких обіцянок, все зникло за одну ніч. Хоча, де-не-де, ще є реклами, але то вже дрібниці у порівнянні з тим що було в останні місяці.
Людство в усі часи мріяло про краще життя. За різних періодів і соціально-економічних формацій інтелектуали придумували шляхи подоляння криз, змін у несправедливих стосунках між владою і народом. Фантазувалося про „скатерті-самобранки” чи літаючі килими.
Шкідливі звички були за царя Гороха, були за царя Воробуса і будуть ще за інших часів. Люди спиваються, курять і це проблема не тільки минулих часів, а і майбутнього. П’ють всі, починаючи від дорослих, пенсіонерів і закінчуючи підлітками.
І якщо перші дві категорії вже знають що роблять, то за останніх прикро, бо їм ще треба створювати сім’ї, особливо дівчатам народжувати дітей і так далі. А які потім будуть діти, якщо люди п’ють і п’ють, нема більше чим зайнятися як пити.
Вже втретє я так пишу, але, все-таки, вчора в Європі знову був великий футбольний день, адже проходили на цей раз вже матчі групового етапу Ліги Європи.
Вся увага українських вболівальників футболу у цей день була прикута до Тронхейма, де наш Металіст грав на виїзді із Русенборгом та до Дніпропетровська, де у гості до Дніпра приїхав гранд італійського чемпіонату – команда Наполі.
Що приємно, обидва наші клуби здобули перемоги і тим самим зробили свої шанси на вихід із груп ще більше реальними.
А ви кажете що гроші важко заробляти, люди так і бідкаються що мають малі зарплати, їм цього не вистачає на життя і так далі. Всім втерти носа вирішила 20-ти річна дівчинка із Бразилії. Саме так, дівчинка, бо найближчим часом вона має стати жінкою.
Сидимо ми вчора з колегами на роботі, вже чекаємо тієї 6 години вечора щоб якнайшвидше натиснути на педалі і бігти пити хто пиво 1517, а хто втікатиме додому до жінок, аж тут один юнак каже а хочете почути цікаву інформацію?
Ясно що нам вже було не до інформації, бо всі вже були на чемоданах, але інформацію він таки озвучив. Цитую слова нашого колеги: «Вгадайте що продала на аукціоні одна дівчина?»
Нещодавно вашому автору із командою «Де-факто» довелося приймати участь у нових для нас змаганнях з футзалу, а саме під егідою «Умбро». На жаль, пригнути вище чвертьфіналу нам не вдалося, але ми неодмінно повернемося і спробуємо пройти далі.
Сьогодні у мене в гостях людина, яка є одним із організаторів цієї ліги, а саме пан Володимир Крупчук і підведе підсумки цих змагань.