Про свій улюблений напій львів’яни кажуть так: "Львівське пиво то є кляса, робить з хлопа супер-аса!" Про цей хмільний напій складено багато різних легенд, байок та казочок, які продовжують жити серед любителів цього напою і в наші часи.
Читати далі...
Пиво у Львові
Про свій улюблений напій львів’яни кажуть так: "Львівське пиво то є кляса, робить з хлопа супер-аса!" Про цей хмільний напій складено багато різних легенд, байок та казочок, які продовжують жити серед любителів цього напою і в наші часи.
Читати далі...

27.07.2010 р.
Про стародавній Львів з упевненістю можна сказати, що це місто легенд. І львів’яни дуже люблять своє місто та його старовинні площі, парки та сквери. Сьогодні поведемо розмову про парк, який більше всього овіяний багатьма легендами – це парк Високий замок.
Вчора Вашому автору довелося пройтися одним цікавим місцем, яке є у Львові. Називається воно – Парк «Піскові озера». Розташований цей парк у Франківському районі нашого міста.
Що це за парк, його історія та багато іншого.
Сплю я сьогодні зранку, дзвонить товариш. Каже: «Що ти робиш, та вистачить спати, вставай поїхали зі мною на ринок "Південний" за компанію, потрібно щось купити».
Я вирішив з’їздити, тим паче я там давно не був. Тому сьогоднішня стаття буде мати назву: ринок «Південний».
Літо – це тепло, літо – це відпочинок, а ще літо – це сезон жебракування. Все-таки місто Львів не є найгірше. Приїхавши сюди є на що подивитися. Це і роблять туристи з багатьох міст України і з закордону.
Та з початком туристичного сезону до Львова з’їжджаються і жебраки, переважно це цигани, які подорожують країною.
Чемпіонат світу продовжується. Ваш автор вирішив сьогодні сходити подивитися футбол на всіма згадуваному великому екрані, що знаходиться біля університету імені Івана Франка.
Це просто якийсь жах, не встигли люди оговтатися від наслідків попереднього буревію як буря знову дала про себе знати.
14 червня близько обіду Львовом і Львівщиною пронеслася нова буря, яка завдала не менше шкоди, ніж минулого разу.
Щось неймовірне відбувається із погодою цього року. Від того дощу не має спокою. Ну ще не пам’ятаю такого року, щоб так той дощ набрид, а падає він майже кожного дня і не раз а по кілька раз на день.
Скільки він лиха наробив у інших країнах, винятком не стала і наша держава. Найбільше пострадав Захід, якраз де ми проживаємо.
Вроді все угомонилося. Дощик якщо і падав так як колись, то був маленький. І ось сьогодні 3 червня 2010 року знову Львовом пройшлася буря.
Буквально вчора вирішив зайти в соціальну мережу В Контакте глянути чи хтось там мені щось не накалякав чи не заспамив стіну. А тут мене вирішили запросити на зустріч. Людини, яка це зробила я не знаю та покидати всім запрошення це не важко. Їх протягом дня може прийти безліч.
Виявляється 29 травня у Львові пройде культурний захід, який називається Запуск Небесних Ліхтариків.
На ці вихідні припадають безліч святкувань. Це День Матері і День перемоги і найбільше свято Нашого міста – День міста Львова. У міста день народження, йому виповнюється 754 роки. Традиційно без гулянок не обійдеться.
Якою ж буде цьогорічна програма святкувань?