І хоч потрохи ситуація в країні стабілізовується, ще довгий час ми будемо згадувати події, які відбувалися в Україні протягом останніх трьох місяців.
Саме стільки часу стояв майдан, який спочатку був не згоден з тим, що минула влада не хотіла підписувати угоду про європейську асоціації, а згодом вимагала відставки керівництва країни, яке наглим чином спершу било людей, а потім й почало вбивати.
Читати далі...
Вшануймо пам’ять Небесної Сотні
І хоч потрохи ситуація в країні стабілізовується, ще довгий час ми будемо згадувати події, які відбувалися в Україні протягом останніх трьох місяців.
Саме стільки часу стояв майдан, який спочатку був не згоден з тим, що минула влада не хотіла підписувати угоду про європейську асоціації, а згодом вимагала відставки керівництва країни, яке наглим чином спершу било людей, а потім й почало вбивати.
Читати далі...

28.02.2014 р.
Вітаю!!!
Це знову Омелько Косопизд і у черговій публікації спробую допомогти вам, дорогі читачі, у визначенні чи закохана дівчина у вас.
Отже, приймаю естафету амурних справ у гуру кохання п.Ігоря Воробуса. Практично все, що зараз напишу грунтується на розшифровуванні жестів. Розпишу поетапно, щоб не було плутанини.
Так вже сталося, що в останні дні на блозі Воробуса є дуже багато сумних новин.
А нічого вже не поробиш, таке вже життя. Сьогодні люди є, а завтра їх може вже не стати.
Як ви здогадалися, мова сьогодні піде про майданівців, які загинули за Україну. Кожного дня відбувають похорони у багатьох містах України, Львів не став виключенням.
Коли вчора почув цю новину, то просто таки отетерів. Як можна подібне робити?
Для тих, хто не знає скажу, що 19-ти річна біатлоністка з Німеччини Юлія Піпер ні з того ні з сього взяла й застрелилася власною ж гвинтівкою, яку вона використовувала на змаганнях.
Сталося це в будинку її батьків. Місцеві правоохоронні органи зараз проводять розслідування і хочуть визначити причини, які підштовхнули спортсменку на цей крок.
Пам’ятаю, ще коли почав вести блог, то писав подібну статтю про німецького воротаря, який теж наклав на себе руки. Тоді теж все відбулося несподівано.
Не секрет, що Воробус полюбляє читати що ж пишуть цікавого дівчата, а особливо - Ольга Vrubli. Для тих, хто не знає хто ця дівчина скажу, що вона відомий український блогер.
Так от, сьогодні мені довелося прочитати черговий її пост, де дівчина пише як її одногрупника не впускає дівчина на випускний вечір й навіть більше, пригрозила розлученням якщо він таки піде.
Дзвонить вчора до Воробуса колега і запитує, цитую: «Ігор, як здоров’я, чи бува не дивився по телебаченню сюжет про жінку, яка має 55 котів у своїй квартирі?».
Автор блогу лише посміхнувся і додав, що не дивився, адже телебачення дивлюся зрідка, а якщо й дивлюся то прямі трансляції цікавих подій.
Слухавку я поклав і почав роздумувати, а для чого дійсно люди тримають таку велику кількість котів, невже їм не вистачає одного?
У сьогоднішній публікації спробуємо це з’ясувати.
У сім’ї Дарміців усі чотири брати – музиканти віртуози.
Зараз не дуже то й здивуєшся, коли почуєш чи прочитаєш про династію іменитих акторів, поетів, письменників. Адже іноді це не покликання, а просто обов’язок продовжувати родинну справу. А от коли талановиті особистості народжуються у простій родині, то це вже, певною мірою, не тільки вражає а й дивує…
З братами Дарміцями я спілкувалася у бібліотеки, що на розі вулиць Князя Романа і Нижанківського. Хлопці саме закінчили чергову репетицію у музичній академії і ще тримали у руках свої скрипки.
Незважаючи на ні на що, стосунки між дівчатами та хлопцями як були колись цікавими, так і залишилися такими й тепер.
Чергове запитання в рубрику «Запитай у Воробуса» надійшло нам у редакцію від людини із ніком Bruno.
І знову байки від людини з іменем Косопизд на блозі Воробуса. Хоча, це ще як сказати байки, бо те про що сьогодні напише Омелько дійсно є правдою.
Отже, на мить Воробус знову віддає блог в чужі руки. Тому, читаємо, критикуємо або хвалімо….
Воробусу багато говорять, що він мало пише на теми мистецтва, натомість зловживає спортивними темами. На подібні заклики лише посміхаюся, тому що пишу про те, що зараз є на думці.
От сьогодні, наприклад, будемо говорити на тему музики, адже в гостях у мене буде пан Тарас із музичного гурту «Колєги».
Саме про цих хлопців ми і поговоримо у черговій публікації на блозі.