Воробус має трохи часу, тому починаю розповідати про нашу подорож на гору Лопата. Отже, ідея поїхати на цю гору виникла у вашого автора спонтанно.
Якось ввечері сидів в інтернеті, переглядав вершини у Львівській області та надибав цю гору. Десь мене також наштовхнула їхати на цю гору карта, яка була в інтернеті.
Читати далі...
Похід на гору Лопата. Частина перша
Воробус має трохи часу, тому починаю розповідати про нашу подорож на гору Лопата. Отже, ідея поїхати на цю гору виникла у вашого автора спонтанно.
Якось ввечері сидів в інтернеті, переглядав вершини у Львівській області та надибав цю гору. Десь мене також наштовхнула їхати на цю гору карта, яка була в інтернеті.
Читати далі...

8.07.2014 р.
Минулого тижня ваш автор і компанія знову не спали вдома, а взяли рюкзаки і поїхали підкоряти нові вершини в Карпатах.
На цей раз вирішили піднятися на гору Лопата, яка знаходиться неподалік міста Сколе. Її висота складає - 1210,9 метрів над рівнем моря.
Підніматися наче було не важко, але в цієї гори свої особливості.
Завершуємо цикл публікацій про похід Воробуса та компанії на гору Яйко-Ілемське, висота якої, нагадаю, складає 1680 метрів над рівнем моря і знаходиться в Долинському районі Івано-Франківської області неподалік села Мислівка.
Вже би може був нічого не писав якби свої фото нам не прислала наша читачка Наталія, яка теж побувала на цій вершині.
Світлини настільки зачаровують, що хочеться туди повернутися ще і ще раз. Тим більше, що на вихідні погода буде цьому сприяти.
Продовжую розповідати про похід Воробус і компанії на гору Яйко-Ілемське.
Після того, як ми дійшли до поляни Мшана, група зробила 10-ти хвилинний привал.
Чим цікава поляна, так це тим, що звідти можна зайти у різні місця.
Сьогодні надворі 3 липня, четвер, а це означає, що настав час оновити блог і розповісти про щось цікавеньке нашим читачам.
Про що будемо говорити сьогодні? Основною темою дня буде туризм, адже нещодавно вашому автору довелося побувати в горах і помилуватися нашими мальовничими Карпатами.
У попередніх публікаціях Воробус вже згадував про те, що минулих вихідних йому з компанією вдалося побувати в туристичному поході в горах.
Все було би чудово, якби вже у перший день прикра ситуація не сталася із одним із наших колег. Людина отримала сильне розсічення і прийшлося в екстремальних умовах доставляти людину в найближчу лікарню.
Воробус не обмежився відпочинком в Карпатах і в один із вихідних днів вирішив завітати в село Стільсько, яке знаходиться неподалік від міста Миколаїв (Львівська область).
Саме тут знаходяться залишки давнього племені білих хорватів, яке населяло територію сучасної України у VIII-XI століттях.
Вчені кажуть, що колись тут проживало більше як 40 тисяч жителів. Але, на то вони і були плем’ям що з часом один на одного почали полювати і вбивати.
Минулих вихідних Воробус і компанія покинули на кілька днів Львів і подалися у мандри.
Лежати біля озера чи річки не хотілося, тому місцем відпочинку ми вибрали Карпати, а саме село Мислівку, яка знаходиться на Івано-Франківщині.
Біля річки ми таки лежали, але тим не менше в один із днів вибралися у похід на вершину, яка називається Яйко-Ілемське. Висота її складає 1680 метрів над рівнем моря.
Продовжуємо милуватися чудовим містом - Трускавцем завдяки нашій читачці Ользі, яка не лише гарно відпочила, а й зуміла зробити фото і поділитися ними з громадськістю.
Далі знову ж таки цитую слова жінки: «Сподобалася мені центральна площа Труксавця.
Тут розташовані церкви, різного роду джерела з яких ми пили воду. Особняком стоїть джерело Юзя з його легендою про дівчину. Також як не згадати воду Нафтстусю, яка на смак як тухлі яйця, але дуже допомагає при лікуванні».
Приємно, коли наші люди віддають перевагу місцевим курортам. Все-таки, не дарма кажуть що за своє також треба дбати і робити так щоб ми не хотіли їхати десь закордон, а пишалися своїм рідним.
Чергове запитання-прохання надійшло у рубрику «Запитай у Воробуса» від нашої читачки Ольги. Жінка написала наступне, цитую:
«Доброго дня, Воробус. Нещодавно ми з роботи їздили в таке чудове місто як Трускавець. До цього часу я ще там не бувала і коли приїхала сюди то просто закохалася в це місто».
Тут можна і відпочити, і оздоровитися бо є багато санаторіїв та й просто зробити фото для свого альбому. Сюди я ще поїду не один раз».