Вибори, вибори і знову таки вибори. Всі так довго їх чекали, голосування пройшло досить таки швидко і зараз триває підрахунок голосів. На разі опрацьована майже половина бюлетенів і щось мені так здається, що до вечора ми вже будемо знати результати виборів і скільки яка партія набирає.
Про результати ми поговоримо трошки пізніше, коли вони вже будуть офіційні, а поки що про те чим цього разу мене повеселили вибори. Унікальні у нас люди, що не кажіть. Вчора цілий день сидів вдома, увімкнув інтернет і так насміявся що просто ледве не відбувся вибух мізків.
Читати далі...
Вибори-2012: без приколів теж не обійшлося (відео)
Вибори, вибори і знову таки вибори. Всі так довго їх чекали, голосування пройшло досить таки швидко і зараз триває підрахунок голосів. На разі опрацьована майже половина бюлетенів і щось мені так здається, що до вечора ми вже будемо знати результати виборів і скільки яка партія набирає.
Про результати ми поговоримо трошки пізніше, коли вони вже будуть офіційні, а поки що про те чим цього разу мене повеселили вибори. Унікальні у нас люди, що не кажіть. Вчора цілий день сидів вдома, увімкнув інтернет і так насміявся що просто ледве не відбувся вибух мізків.
Читати далі...

29.10.2012 р.
Що ж, друзі, завершилися такі довгоочікувані вибори-2012, які мене цього року ой як повеселили.
Чому? Згодом на блозі буде стаття із всіма казусами цьогорічних виборів, а поки що до поки виборчі комісії рахують результати виборів всі люди так і очікували на результати екзит-полів, яких до речі цього року теж було багато.
Чого так довго чекали, таки настало. Вибори-2012 стартували і сьогодні протягом дня, починаючи із 8 ранку і до 8 вечора ви можете спокійно прийти на свою виборчу дільницю і взяти участь у голосуванні.
Перед виборами чув багато розмов від своїх знайомих чи треба йти голосувати? Одні казали що ні, інші що так. Мене другі люди не цікавлять, а Воробус таки пішов і зробив свій вибір.
Про те, як я ходив голосувати цього разу, що було цікавого, а що не дуже читайте далі.
Історично склалося так, що українці були одними з перших у своєму політичному розвитку, хто використовував принцип виборності і демократизму. Коли у пізнє середньовіччя усі європейські країни були монархіями, козаки вже обирали собі владу шляхом голосування. При чому, виборчу процедуру проходили усі посадовці Гетьманщини: від десятника до гетьмана.
Прокинувся ваш автор сьогодні зранку, п’ятниця минула, нарешті субота і треба щось думати зробити по хаті. Поїв, йду на ринок і відчуваю такий спокій що ви навіть собі не уявляєте. Чому так? А все просто, нарешті завершилася передвиборча кампанія партій, які таки вирішили йти на вибори-2012.
Нема жодних агіток, палаток, ніяких обіцянок, все зникло за одну ніч. Хоча, де-не-де, ще є реклами, але то вже дрібниці у порівнянні з тим що було в останні місяці.
Людство в усі часи мріяло про краще життя. За різних періодів і соціально-економічних формацій інтелектуали придумували шляхи подоляння криз, змін у несправедливих стосунках між владою і народом. Фантазувалося про „скатерті-самобранки” чи літаючі килими.
Багаті люди – підприємці є у кожній країні світу. Надбагаті люди – олігархи є у кожній країні світу. Усі вони, справді, мають ідеально-розкішні умови життя і відпочинку. Їх нащадки мають можливість отримувати престижну освіту й пізніше не мати проблем із працевлаштуванням. Серед таких людей немає жодного, хто б не брав активної участі в політичному житті своєї країни.
Ні для кого не секрет, що вчора був великий футбольний день. Про те, що український Шахтар доволі несподівано обіграв Челсі ми вже повідомляли, але не тільки ця гра мала сенсаційний відтінок.
Під час мого візиту в Київ також, окрім футболу, який згодом розчарує, хотів глянути на політичну ситуацію в столиці напередодні виборів, що є цікавого у місті та багато іншого. Висновки я зробив і зараз з ними поділюся.
Отже, спершу про буденні справи. Якщо ви думали, що ремонти доріг роблять лише у Львові і згодом складають все нові і нові анекдоти про те, які дороги не перерили ще, то ви дуже сильно помиляєтеся.
Вибори, вибори, вибори і знову ж таки вибори, де тільки за них не нагадують. Це стосується як телебачення, радіо, газет, журналів і навіть будинків.
Йду сьогодні зранку на роботу, взяв винести сміття, бо вже давно цього не робив і тут в колеги на балконі висить плакат – «Голосуй за того того». Прізвище депутата я казати не буду, бо я не хочу. :D