Багато хто мене питав чому я так часто пишу про алкоголь, чи є у мене з ним проблеми? Відповідаю, проблем нема, просто стараюся писати про ті теми, які людей найбільше цікавлять. А такі теми як кохання та алкоголізм завжди були популярними.
То дівчина не хоче зустрічатися, то чоловік запив, то сварки. Все це ми чуємо ледве не кожного дня як від людей, так і по телебаченню.
У сьогоднішній статті я знову ж таки напишу про алкоголь, а саме ми поговоримо на таку цікаву тему як: блогер і алкоголь.
Читати далі...
Блогер та алкоголь
Багато хто мене питав чому я так часто пишу про алкоголь, чи є у мене з ним проблеми? Відповідаю, проблем нема, просто стараюся писати про ті теми, які людей найбільше цікавлять. А такі теми як кохання та алкоголізм завжди були популярними.
То дівчина не хоче зустрічатися, то чоловік запив, то сварки. Все це ми чуємо ледве не кожного дня як від людей, так і по телебаченню.
У сьогоднішній статті я знову ж таки напишу про алкоголь, а саме ми поговоримо на таку цікаву тему як: блогер і алкоголь.
Читати далі...

31.01.2013 р.
Такі футбольні матчі завжди подобаються людям, і хоч це не чемпіонат України чи матчі за участю наших команд, але, все ж блог Воробуса про цю гру згадає і поділиться своїми враженнями.
Отже, вчора в рамках Кубка Іспанії між собою зустрічалися гранди світового футболу – мадридський Реал та каталонська Барселона.
Гра, як і очікувалося, виправдала всі сподівання і завершилася бойовою нічиєю 1-1.
Сьогодні я хочу вам розповісти про трагічну історію, пов'язану з новітніми технологіями. Ви напевне не один раз чули про ситуацію, коли орієнтуючись по GPS, люди попадали не зовсім в потрібне місце, а іноді зовсім в непотрібне місце. Мова зараз піде саме про одну з таких ситуацій, яка відбулася у США.
У 15-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія на своєму паркеті приймала гостей із міста Рівне – команду Кардинал-Рівне.
Гра, на радість львівським вболівальникам, завершилася перемогою саме «енергетиків» із рахунком 1-0.
Нещодавно вашому автору довелося порозмовляти із товаришем. Говорили ми довго, на різні теми, але дуже мене зацікавила одна проблема.
Що сталося? Справа у тому, що друг жалівся мені що його дівчина не вміє готувати їсти. Ви мені зараз скажете, що жодної проблеми у цьому нема, але вона таки є. Принаймні Воробус так думає.
Чому я так вважаю і чи кожна жінка має вміти готувати їсти читайте у сьогоднішній статті на блозі Воробуса.
Люблю я потролити одного дуже відомого блогера – пана PVSа, а все тому, що він щось деколи як напише я досить довгий час сміюся.
Отже, буквально нещодавно шановний пан Володька вирішив перейменувати свій блог і зараз він у нього не як колись «Про все та ні про що», а «Бути адекватним нудно».
Люблю я теми кохання і не тому що Воробус ще досі не одружений, а тому що як тільки починається дискусія всі пишуть свої домисли про ту чи іншу проблему.
Нещодавно нам у редакцію блогу, а саме у рубрику «Запитай у Воробуса» прийшло запитання від людини із ніком Алексус.
Він, зокрема, запитує: «Автор блогу, напиши будь-ласка про перше побачення, а саме як до нього підготуватися».
Ця тема завжди була актуальною, тому Воробус спробує висловити свою думку з якою багато хто може не погодитися.
Ледь не кожного дня спілкуюся із однолітками та не тільки і перше про що вони полюбляють говорити так це про свої стосунки із коханими людьми. В одного є дівчина, думає куди би то з нею ще піти, в іншого нема і як знайти. Одним словом весело.
Про що будемо говорити у сьогоднішній статті? Звісно що про тему кохання, а саме про те як познайомитися із дівчиною у маршрутці.
29 січня виповнюється 95 років бою під Крутами. В українській історії цю подію ніколи не називають битвою. Саме бій. Бо сили були нерівними, ні з тактичної, ні із стратегічної точки зору бій нічого не вирішував і ні на що не вплинув. Нічого не було внесено у теорію і практику військового мистецтва.
Але бій під Крутами і загиблих там українців вшановують усією нацією й на високому державному рівні.
От кажуть люди, що їхати у маршрутних таксі чи автобусах їм не подобається, бо там є хамовиті люди, хамовитий водій і так далі. Так, подібні речі також бачив, але вкотре переконуюся що якщо ми хочемо щоб все було культурно треба перш за все розпочати із себе.
Хочете «живий» приклад? Будь-ласка, маєте.