Завершується 2011 рік, який, як і кожен, був важливим для такої молодої країни як Україна.
Блог Воробуса вирішив підвести підсумки 2011 року для України виокремивши, на наш погляд, 10 найбільш важливих подій року, що минає.
Читати далі...
10 найважливіших подій 2011 року в Україні
Завершується 2011 рік, який, як і кожен, був важливим для такої молодої країни як Україна.
Блог Воробуса вирішив підвести підсумки 2011 року для України виокремивши, на наш погляд, 10 найбільш важливих подій року, що минає.
Читати далі...

23.12.2011 р.
Вчора довелося побалакати із знайомим. Йду я собі по вулиці, такий на приколі, а тут він і починає мені казати: «Ой, я так засрав..я, скоро на носі сесія, а у мене нічого, ні конспектів, ні білетів, …».
Звісно, що Воробус посміявся з того всього, бо сам таким був, що завжди все відкладав на потім.
І знову місячне затемнення. Чому знову? Бо цього року вже воно було, а якщо бути точним, як це люблять багато людей, воно відбулося 15 червня.
Сьогодні надворі вже 10 грудня, але місяць знову заховається. :)
Яким буде цього разу місячне затемнення, коли буде наступне, що слід очікувати цього разу, чи можуть виникнути проблеми зі здоров’ям у людей та багато іншого читайте далі.
Прочитавши заголовок моєї статі, навряд чи хтось зрозуміє про що тут йдеться.. Спитаєте мене хто такі «ми» і в кого, і що ми вправі вимагати? Відповідаю: ми – це люди, добрі-погані, старі-малі – без різниці. В кого вимагаємо? Ну, найчастіше це влада або (беремо вище) Бог. Ну і нарешті, що вимагаємо? А тут можна писати і писати.
Думаю, що до мене багато хто вже встиг пофілософствувати на цю тему. Сьогодні зробити це спробую і я.
Коли читаю будь-яку інформацію, дивлюся відео про цю подію, яка відбулася у минулому столітті, а саме у 1932-33 роках в Україні, то стає моторошно. Як це так померти від того, що не було нічого попоїсти. Старші люди, згадуючи ці часи говорять: «То тепер є що попоїсти, люди перебирають харчами, а тоді згодилося би будь-що».
Саме так, чи варто з собою носити документи? На цю тему ми сьогодні і поговоримо. Чому я пишу на цю тему, бо вже мене дістали з тими документами. З хати не маєш права вийти як тут тебе питають ваші документи. Прямо якби в Україні був введений якийсь надзвичайний стан.
Ця тема є неприємною, але все ж як її не згадати. Хто у курсі останніх новин, той знає, що в ніч із 15 на 16 листопада у центрі Дніпропетровська відбулася страшна річ – зірвалася урна і загинув чоловік 27-ти річного віку. Він був фін директором однієї із фірм міста.
Кому він заважав? Це напевно може знати лише він, а може це просто збіг обставин? На його місці міг бути кожен із нас?
Сьогодні зранку і напевно буде ця тема на вустах кожного цілий день – 11 число, 11 місяць і 11 рік. Так звані «3 одиничок». Таке зустрічається рідко, хоча це як ще сказати.
Що принесе сьогоднішній день людям? Чого слід очікувати?
Нещодавно Воробус писав статтю про те, що на жаль, але цього року нема грибів.
Причини є різні? Неврожай, холодно. Не даремно кажуть, що якщо є картопля і горіхи, то грибів нема.
Цих вихідних я вирішив таки перевірити чи є гриби у лісі. Минулорічні запаси завершилися, а свята не за горами. Хочеться мати на столі грибочки, що не кажіть :)
Не люблю я писати про політичні теми. Там хто його знає хто правий, а хто ні. Лиш би закони приймали.
Чесно, коли почув цю новину на деякий момент я отетерів. Якщо Верховна Рада приймає вже такі закони, що буде далі з нашою країною?