Перший день літа, який ознаменувався теплою погодою і рясним дощем, розпочинаємо із теми про сміття.
Пригадуєте як ще декілька років тому у нашому місті з цим були проблеми. Через закриття сміттєзвалища у Грибовичах були проблеми із вивозом відходів. Із величезними труднощами ця проблема була вирішена.
Читати далі...
Смітники на замок. Щось нове
Перший день літа, який ознаменувався теплою погодою і рясним дощем, розпочинаємо із теми про сміття.
Пригадуєте як ще декілька років тому у нашому місті з цим були проблеми. Через закриття сміттєзвалища у Грибовичах були проблеми із вивозом відходів. Із величезними труднощами ця проблема була вирішена.
Читати далі...

1.06.2020 р.
Воробус і на далі гуляє цікавими місцями Львова й не лише. На цей раз мені вдалося прогулятися парком Святого Папи Римського Івана Павла ІІ, який ще полюбляють називати Сихівським лісом.
Вівторок, 28 квітня, прекрасний весняний день. Як не крути, а «+20» - це вже майже літо. Виходиш на вулицю й аж жити хочеться, настільки все навкруги класно.
Черговий день, а з ним і тиждень розпочався.
Розпочався він знову у карантинному режимі, адже обмежувальні заходи продовжили до 11 травня, включно.
Але, чи дотримуються люди заходів, які можуть врятувати життя якщо не їм, то оточуючим.
І знову з вами Арвеніта. У сьогоднішньому пості я розповім про неадекватні заборони у зв’язку з пандемією коронавріусу у світі.
Вчора ваш автор дав паузу з темами коронавірусу й трохи відпочив від цього всього. Але, так завжди не буде, тема пандемії мене теж стосується, це світова біда і якось з цього треба виходити.
Тема коронавірусу й на далі залишається у топ. Гіршого слова чим це зараз не придумаєш.
Люди бояться заразитися й роблять все можливе щоб уникнути інфекції і я їх розумію. У зв’язку з цим у містах України запроваджуються різні обмеження. Зокрема, сьогодні міський штаб прийняв нові правила, які у мене викликають величезні сумніви.
Тема коронавірусу й на далі залишається актуальною в нашій країні. Ще б пак, з кожним днем рівень захворюваності зростає. Зокрема, за вчорашній день в Україні за фіксовано більше як сто людей, які носять у собі клятий вірус.
Зараз я хочу торкнутися дуже важливої та складної теми. Одразу кажу, я розумію, що думки щодо цього поста будуть різні. Хтось підтримає, а хтось - ні. Це - нормально.
Черговий день завершується, карантин триває, тому вже зараз отримуйте чергову порцію публікацій від Воробуса саме про коронавірус.
Як жив сьогодні Львів і ваш автор, у тому числі?